dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beata i Rafał

  1. Nasza przygoda budowlana!!!

    Drzwi firmy KMT kolor orzech a model to nie pamiętam nazwy. Dziękuję!
  2. Nasza przygoda budowlana!!!

    :evil: :evil: :evil: Nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać!!! Musieliśmy reklamować podłogę w salonie!!!! :evil: :evil: :evil: Deska się rozwarstwia. Był pan z firmy porobił zdjęcia, zbadał wilgotność podłogi i powietrza w pomieszczeniu porobił notatki - kazał czekać!!! Ciekawe co powie barlinek? :roll:
  3. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P :P Na ile się uda to upiększamy
    :oops: KUCHNIA
    [img][/img] :wink:
  4. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P :P :P Moja pralnia miała być niebieska! Cała A że to pralnia wybrałam ładne w mojej ocenie płytki i stosunkowo tanie. Gdy podczas jednej z wypraw udaliśmy się do marketu Leroy Merlin okazało się, że płytki są na wysprzedaży - końcówka serii - kupiliśmy za grosze na całą podłogę i część ścian a resztę mieliśmy dokupić w innym markecie - widzieliśmy je. I tak minęły chyba trzy miesiące. Trzeba dokupić płytek do pralni bo brakuje. Co się okazało, że nie ma ...
  5. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P :P :P :P Cieszę się bo wymieniłam w sypialni kołdrę i pościel teraz to miejsce nabiera blasku. Jednak zanim będzie wyglądać jak marzenie minie jeszcze sporo czasu :P :P :P To nic i tak cieszę się każdą drobnostką zakupioną do domu!!! :wink:

    [img][/img]

    Miejsce wiecznego rozgardiaszu - pralnia
    [img][/img] ...
Strona 3 z 15