dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Domek AKA-JONEK

    Ten post muszę dedykować sobie - 1000, jak dla mnie to rekord, na żadnym forum tyle nie pisałam, ale to FM po prostu lubię, nie mogę długo bez Was wytrzymać choć czasu mam coraz mniej...
    Zdaję sobie sprawę, że fajnie byłoby dzisiaj wrzucić kilka fotek i pokazać jak się mamy w prawie pół roku od przeprowadzki. A mamy się nieźle: ciągle coś przybywa, ale wiele jeszcze brakuje.
    Zmuszeni byliśmy do reorganizacji naszego życia, przedszkole, do którego zapisaliśmy ...
  2. Domek AKA-JONEK

    Z "gołego Leona" nici :(, okazało się, że szerokość 5m jest niestandardową, a na dodatek taki wynalazek jest droższy niż panele, więc chyba będą tanie panele.
    W domu powoli do przodu; łazienka górna oddana do użytku, wprawdzie jeszcze pewne drobiazgi trzeba poprawić, ale to już względy estetyczne. Zakupiłam rolety wew na dachowce, narazie wprawdzie tylko dwie, ale pomimo ceny (jak zwykle za wysoka) jestem zadowolona i co miesiąc będę dorzucać kolejne, bo ...
  3. Domek AKA-JONEK

    No mamy wreszcie własną kosiarkę! Nasza kosa spalinowa nie była najlepsza na młodą trawę i w poniedziałek jonek zakupił ! Kosiłam... wcale lekko nie było, zwłaszcza w okolicach naszych skarp, ale znowu jakoś poszło :wink:. Ogólnie robi się coraz fajniej, trochę zielono i coraz bardziej swojsko.
    A i jeszcze obserwuję różnice temperatur w blokowisku i tutaj, rano mam za oknem taką pięknie chłodną i srebrną łąkę od rosy. I od czasu do czasu bażant mi się wydziera ...
  4. Domek AKA-JONEK

    Od rana pada deszcz! Dawno się tak nie cieszyłam z "mokrej" pogody :D. Po dwóch tygodniach suszy moje wątłe roślinki napiją się do syta i mam nadzieję, że polubią swoje nowe miejsca.
    A w domu jak zwykle opóźnienia i łazienka ciągle na pół gwizdka (brakuje m.in. lustra i lamp), a i stryszek jeszcze dziś gotowy nie będzie...
    Za to kupiłam dla kota nową kuwetę (lepsza toaleta niż nasza :wink:), bo strasznie kopie w żwirku i rozsypuje, no i zaczęła ...
  5. Domek AKA-JONEK

    Jak nie deszcze to susza... To są uroki życia w przyrodzie... Mieszkając w bloku człowiek o dobrej pogodzie myśli w kontekście urlopu, czy "żeby nie padało, bo trzeba z parasolem chodzić". A tu deszczu mi trzeba, bo rośliny świeżo zasadzone zeschną, trawa nie rośnie (chwasty wręcz przeciwnie :evil:) i duużooo podlewania mam.
    A zasadziłam tego trochę: róże dzikie i irgi na skarpy, bukszpan i berberysy czerwone, trochę iglaków, funkie, krzewuszkę i yuki. Kocham ...
Strona 2 z 51