dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Domek AKA-JONEK

    TA DAM !!!
    Od wczoraj mieszkamy legalnie !!! Budowa zakończona, nadzór budowlany zwrócił dokumentację i już całkowicie jesteśmy u siebie !!! Mamy adres, meldunek, nowe dokumenty i tzw odbiór.
    KONIEC PAPIEROLOGII :lol: :lol: :lol:
    A dziś imprezka, czyli parapetówa :D i ... kot - mam kota! Piękny czarny kocurek.
    I jeszcze dodam, że nasz forumowy kolega LUCZAK84 się żeni, znaczy się dzisiaj się żeni !!!
    Wszystkiego naj... na nowej drodze i ... odpocząć trzeba ...
  2. Domek AKA-JONEK

    Pogoda w sam raz do życia i pracy ogrodnika :D.
    Wczoraj siałam znowu trawę, zbierałam kamienie i kamyki (w większości resztki pobudowlane) i zaczęłam obsadzanie, najpierw jałowce, yuki i jakieś liliowate.
    Piękny czas na takie hobby.
    Wczoraj przywieźli wreszcie moje kanapy do dziennego pokoju i ... sama złożyłam - tzn rozpakowałam z folli i poskładałam elementy: boki, skrzynie i siedziska, oj łatwo nie było.... Jestem z siebie dumna!
    aka
  3. Domek AKA-JONEK

    Kota nie będzie, wrócił do rodziny, dla niej to pewnie dobrze, ale mi smutno...
    aka
  4. Domek AKA-JONEK

    No trochę tych roślin zakupiłam, ale jak sensownie zaplanować ich "lokalizację" w ogrodzie; raz mam ich za dużo, a innym razem zbyt mało żeby planować ogród...A poza tym do wczoraj było zbyt upalnie i one biedne zostałyby prawdopodobnie upieczone w słońcu :-?.
    Jednak nie o tym chciałam pisać, ale o ...kocie :lol:. Z samym tematem KOT żyliśmy kilka tygodni i wersji było kilka: kot, kotka, mały kociak, rudzielec, adopcja, kupno itd. Oczywiście to tylko tematy ...
  5. Domek AKA-JONEK

    Po kilku dniach okazało się, że nie cała spłynęła :D. Pozostało kilka placków już lekko zielonych :D , oczywiście znowu dosieję... A wczoraj przyszły pierwsze zamówione roślinki, gółwnie płożące i zadarniające na skarpy. Kiedyś będzie pięknie :o, co ja wypisuję - już jest pięknie!
    aka
Strona 3 z 51