dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dziennik Moiry

    Melduję się z powrotem na forum uzależnionych od budowy.
    Wróciłam wczoraj z Krynicy Górskiej prawie zupełnie wyleczona z uzależnienia (tylko raz z mężem rozmawiałam o budowie oglądając jak robią elewację z takich fajnych szerokich desek na stelażu a w środku styropian). Nawet mi ten pomysł się spodobał (oczywiście nie wersji góralskiej), ale już zakupiliśmy siatki, kleje i inne duperele. Za to mąż się bardzo napalił. On człowiek lasu (leśnik z zawodu) to ciągnie ...
  2. dziennik Moiry

    Czytam sobie posty innych i już wiem (Dzieki ci Panie za Forum), że ta cena tynkarzy to chyba z kosmosu. Dałam znowu ogłoszenie w zakładce Wymiana doświadczeń. Może ktoś z forumowiczów poleci mi sprawdzoną ekipę za w miarę rozsądną cenę.
    Czytam dalej posty i wiem, że niestety zamiast spotkać w realu tych z którymi dzielę się sukcesami i porażkami budowy :cry: będę sobie szusować po stokach :lol:
    Pozdrowienia i miłej zabawy na spotkaniu forumowym.
  3. dziennik Moiry

    No i wczoraj wydaliśmy pierwsze pieniądze z kredytu.
    Kupiliśmy styropian i wełnę (czyli tzw. izolacje z kosztorysu).
    Lista zakupów:
    elewacja:
    Styropian FS15 frezowany 10 cm - 22,4 m3 po 128,70 zł
    Styropian FS15 frezowany 5 cm - 1,4 m3 po 128,70 zł (fundamenty)
    siatka z wł. szlanego 145 g - 250 m2 po 1,89zł
    Kreisel - lepster do styropianu - 38 op. po 15,60
    Kreisel - styrlep do siatki - 38 op. po 22,98 zł
    kołeczki do styropianu ...
  4. dziennik Moiry

    Dzisiaj wpłynęła I rata kredytu. No to od razu rzucamy się do hurtowni po styropian na elewację i wełnę na poddasze.
    Teraz muszę pomyśleć co dalej zakupić, aby kiedy ekipy zaczną robić mieć czas na pilnowanie.
  5. dziennik Moiry

    We wtorek odwiedził nas przedstawiciel Gaspolu - strasznie mnie starą biurwę rozśmieszył jak wyciągnął segregarotek ustawił go na stole i będzie na nas robił wrażenienie prezentacją. Zaczęłam się złośliwie uśmiechać i stwierdziłam, że pismo obrazkowe dużo bardziej przemawia do naszej córki niż do mnie. W każdym razie chłopak się starał i biedy musiał trafić na taką zołzę jak ja.
    W każdym razie oferta Gaspolu:
    - umowa na czas nie określony z limitem ...
Strona 15 z 25