dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

efekt motyla czyli Batuta

efekt motyla czyli Batuta

  1. efekt motyla czyli Batuta

    Masakra, tyle wody z nieba leciało:mad: jesteśmy bez prądu za to pod wodą :x woda opadowa nie ma gdzie wsiąkać. Rzeka wieczorem z bardzo wysokim stanem wody. Sąsiednie działki całe pod wodą. W koło sąsiedzi biegają - jedni na wpół nago inni poubierani w płaszcze przeciwdeszczowe i miotłami (sic!) próbują wodę nagarniać do jednej studzienki, gdy obok inna wybija wodę na pół metra do góry :bash: a wyżej straż pożarna wypompowuje wodę ... do studzienki... która właśnie ...
  2. efekt motyla czyli Batuta

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Dziś zostaliśmy w końcu podpięci pod prąd docelowy


    W tym czasie, gdy prąd był odłączony ogrodowymi sprawami się zajęłam, tak wyglądają resztki naszego sadu







    a tak po kilku godzinach machania widłami






    i tak
    ...
  3. efekt motyla czyli Batuta

    Dziś zostaliśmy w końcu podpięci pod prąd docelowy :cool:


    W tym czasie, gdy prąd był odłączony ogrodowymi sprawami się zajęłam, tak wyglądają resztki naszego sadu :oops:







    a tak po kilku godzinach machania widłami :cool:






    i tak ...
  4. efekt motyla czyli Batuta

    To są te szpaki, które poszłam fotografować - karmione przez całą szpaczą rodzinę - tak mnie upewniła AgaJeżyk

    Gdy podeszłam blisko pod drzewo (niestety słońce miałam w obiektyw więc zdjęć się nie udało mi się zbyt dobrych zrobić) żarłok wystawiał łeb i darł się o papu, ale jakiś czujny wartownik wrzasnął uważaj-niebezpieczeństwo to oczywiście o mnie :cool: i łeb schował się... do czasu :)



    ...
  5. efekt motyla czyli Batuta

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Słońce ostatnio pięknie świeci a przelotne deszcze, nawet gwałtowne, tylko oczyszczają powietrze.

    Dziś znalazłam chwilę by upolować szpaki w dziupli. Zanim jednak tam dotarłam zobaczyłam z okna dużego szarego.... bażanta
    W każdym razie dokładnie takim mi się wydał. Zdjęć nie udało mi się zrobić bo pewien kot wykorzystał nasz piachu jako toaletę


    byłam złośliwa i wypuściłam na niego psy wojny, wiedząc z grubsza jak to
    ...
Strona 3 z 66