dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

efekt motyla czyli Batuta

efekt motyla czyli Batuta

  1. efekt motyla czyli Batuta

    Coś się dowiedziałam, ale czy aby na pewno?
    zasobnik 100 albo 150 l - to wiem, czy nadal kurcze nic nie wiem :roll:
  2. efekt motyla czyli Batuta

    Za oknami znowu zima :roll: (znowu?) w każdym razie śnieg pada płatami całymi. Żeby się choć utrzymał i biało było, a pewnie zaraz się roztopi :-?
    Pytanie hydraulika: krany maja być dwa czy jeden? Takie krany na zewnątrz poza licznikiem, ogrodowe. Dzięki naszej grupie Babskiej http://forum.muratordom.pl/viewtopic...092943#3092943 wiem już , że dwa :P dzięki
    Piec ma być, ma być tylko nie wiem jaki Vaillant czy Buderus za 5600-4900 :roll: , że też to nie ja rozmawiałam ...
  3. efekt motyla czyli Batuta

    Cytat Napisał Amelia 2
    Mam od 16 lat kuchnię Bosch z płytą ceramiczną, do tego garnki z grubym dnem i gotuje się super - garnki czyściutkie, za prąd w bloku płacę ok.90zł/ miesięcznie. Indukcja jest ponoć jeszcze lepsza ale nie wnikałam w szczegóły bo moja kuchenka działa tyle lat bez zarzutu i zabiorę ją ze sobą :lol: do nowego domu.
    Dzięki za odzew. Aczkolwiek zapraszam Cię na rozmowy do komentarzy 8) Czy wystarczą garnki z grubym dnem, i to jest jedyny wymóg? Ponadto do tej pory nie wiedziałam, ...
  4. efekt motyla czyli Batuta

    Dziś pierwsze rozmowy z hydraulikiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wycena będzie w dwóch wariantach podłogówka na parterze, poddasze kaloryfery, druga opcja całość w kaloryferach. Zobaczymy co będziemy w stanie przełknąć cenowo :roll:
    I jeszcze nowa zagwozdka, a może zamiast kuchni gazowej indukcję :roll: Nie bardzo mi się to uśmiecha, muszę poczytać.
    Najchętniej chciałabym kuchnię węglową :wink: tylko gdzie, i palić musiałabym tylko drewnem, a to wydajność już nie ta :-?
  5. efekt motyla czyli Batuta

    Odnalazłam zdjęcia przygotowań do budowy - jak to ze studnią było

    była sobie studnia, była i była, woda w niej też była, kiedyś lepsza, potem gorsza, ale do zmywania i podlewania ogródka jeszcze się nadawała. Aż tu wymyślili, uradzili i studnię precz wygnali :wink: bo im w obrys domu wlazła :-?




    ...
Strona 61 z 66