dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. potyczki kredytowe

    umówiłam się na spotkanie z doradcą finansowym, bo sama już nie ogarniam tych spraw kredytowych. Pana bardzo mi polecano, jako specjalistę, który dobierze super kredyt. Bardzo fajnie przedstawił mi ogólne kwestie, które w zasadzie doprowadziły do wniosku, że najlepiej wybierać pomiedzy PLN a CHF, a EUR na końcu, chyba, że z niską marżą. Przygotował mi też wstępne oferty. Poza Nordeą we frankach pozostałe były takie sobie. EUR w BOŚ z marżą 3,3 i PLN z Multibanku z marżą ...

    Updated 15-08-2010 at 02:15 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. kredy c.d.

    dostałam wczoraj "rewelacyjne" warunki z Polbanku. Obcięli mi kasę o 70 tys. zł i jeszcze napisali: "W przypadku 1 transzy na teraz dostałaby Pani transze w kwocie 15tys.zł. Wynika to z zaawansowani 10% w stosunku do kwoty inwestycji. Dodatkowo musiałby Pani wnieść jeszcze swoje środki oprócz tego, co wniosła. Na zdjęciach widzę, iż ma Pani zgromadzone materiały budowalne. Myślę, że to, co Pani ma zgromadzone na placu budowy+nasze środki i Pani środki (akcje) ...
  3. kredyt

    powoli wysiadam psychicznie i fizycznie. Kolejna niespodzianka (którą pewnie powinnam była przewidzieć )- nie jest łatwo znaleźć i załapać się na dobry kredyt. Nie ma sensu opisywać wszystkiego. Wspomnę tylko o beznadziejnym operacie, w którym rzeczoznawca zanizył wartość działki o ponad 12% w stosunku do operatu zlecanego przez ten sam bank 2 lata temu. Wtedy działka to było dzikie pole, teraz jest to już mini osiedle, uzbrojone, z jednej strony działka ogrodzona. Koszty budowy ...
  4. Projekt kuchni - wizualizacje

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Spirea,

    biorąc pod uwagę to, o czym pisałaś rozrysowałam układ mebli w kuchni.


    Dwukomorowy zlewozmywak nie zmieści się w szafce 60 cm. Najmniejsza szafka to 80 cm. Taką narysowałam. To spowodowało, że nie można zastosować wszystkich szafek o szer. 60 cm.

    Nad oknem zrobiłam rząd szafek górnych. W jednej z nich ukryłam okap kuchenny ( okap-wkład). Gdybyś nie chciała tych górnych szafek to można zastosować szerszą płytę,
    ...
  5. kredyt + link do dziennika w starej formule

    w kwestiach formalnych - w związku z tym, że dla mnie czasami (i myślę, że także dla forumowiczów) wygodniejsza była stara formuła dziennika (wyświetlanie ciągiem wszystkich wpisów) postanowiłam prowadzić dziennik i blog równocześnie. Będą tam się pojawiać identyczne wpisy. W zależności od tego, kto jaką woli formułę, skorzysta z bloga lub dziennika. Dziennik uaktualniłam już do dnia dzisiejszego. Linki w sygnaturze, ale podaję też tutaj

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nizacja-budowy ...
Strona 49 z 64