dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

betina71

  1. *Iskierka*

    Zazielenilo się ……… no może nie całkiem…
    Deszcz trochę nabroił, z jednych miejsc wypłukał, w innych nagromadził nasiona i taki ten „trawnik” łaciaty….



    Kolejny kawałek obsiany ………. Zlewa była piękna …….. wiadomych efektów można się spodziewać .


    ...
  2. *Iskierka*

    Pozazdrościlam mężowi
    i
    też
    sprawiłam
    sobie





    ........ pojazd......... :)





    Kto zgadnie???? Gdzie "garażuję" swoją furę?????
  3. *Iskierka*

    Przy sprzyjających warunkach ........ za kilka tygodni ......... pustynia się zazieleni ......
    Udało się wreszcie :)




    Kolejne obszary przed nami ....... a tymczasem pora udać się do apteki po jakoweś medykamenta, ......... meszki i komary paskudztwa przeklęte ......
  4. *Iskierka*

    O dziwo wczoraj nie padało!
    Pełna jak najlepszych chęci chwyciłam za grabki i raźno wzięłam się do pracy......... przyszła sąsiadka ...... ple,ple,ple ..........poszła. To ja znów za grabki .......... zjawiła się kuzynka ........ple, ple, ple ...........pojechała. Ja znów kurczowo za grabki ......... wróciła sąsiadka, za chwilę dołączył sasiad .......... To sobie popracowałam ho, ho, ho .
    Ale grabie się przydały ......... do podpierania mojej osoby.

    Teraz ponarzekam. ...
  5. *Iskierka*

    Okołoiskierkowe wiadomości przyrodnicze
    Małżonek mój szanowny, miedzy innymi, charakteryzuje sie niezłym zmysłem oberwacyjnym. Pierwszy wypatrzy sarny pod lasem, zajaca na miedzy.
    My się tępo wpatrujemy w chmury on widzi szybującego drapieżnika czy inne ptaszysko .....
    Niedawno mi mówi, ze przylatuje do nas jakis ptak. Ptak jak ptak mało to ich .........
    Ale mój dociekliwy mąż wygrzebał atlas i szuka ......... Mówi, że to srokosz.
    Pierwsze słyszę ...
Strona 1 z 27