dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

betina71

  1. *Iskierka*

    A u nas wszystko toczy się spokojnym - leniwy trybem.
    Wczoraj otrzymaliśmy pisemko o wszczęciu postępowania w związku z PnB. Osoby zainteresowane mają 14 dni na wgląd w dokumentacje. Poza tym nasz architekt nie ma uprawnień do wykonywania projektów wjazdu :-? Ma nas skontaktować ze swoim znajomym (oczywiście jak w każdej branży jeden znajomy drugiemu znajomemu...). Zobaczymy jak to dalej pójdzie.
  2. *Iskierka*

    Zadzwoniłam wczoraj do starostwa z pytaniem co z moim PnB.
    Dowiedziałam się, że nie uiściłam jakiejś opłaty skarbowej, brak w dokumentacji zewnętrznej instalacji gazowej i generalnie jest coś niejasnego z naszymi oświadczeniami. I tu nie moge pominąć faktu, że te oświadczenia pisane były w obecności panienki z wydziału budownictwa, która szczególnie nas uczulała na poprawność ich wypełnienia.
    Poza tym we wniosku o PnB też mu coś nie grało.
    Umówiliśmy ...
  3. *Iskierka*

    Na linii Wydział Budownictwa - My jak dotychczas cisza... Trzeba uzbroić się w cierpliwość - to chyba podstawa w całym "procesie budowlanym".

    Dochodzą mnie słuchy, że murarzom, z którymi sie umawialiśmy zamarzyła sie praca w firmie budowlanej :evil:
    Z jednej strony rozumię, bo: 8-o godzinna praca, 3 tys. zarobki, ubezpieczenie etc., ale z drugiej strony jak się z kimś umawiasz, to wypadałoby dotrzymac słowa :roll: Pewnie to z mojej strony dość ...
  4. *Iskierka*

  5. *Iskierka*

    No to zaczynamy dziennik :D
    Co prawda jeszcze nie budowy, bo do tego dalekooo..., jednak mam nadzieję, że za jakiś czas będzie go można tak nazwać.
    Mam też nadzieję, że za kilka lat pośmieję się i z siebie, i z perypeti jakie mieliśmy po drodze.

    Temat budowy wałkowaliśmy przez kilka lat, zawsze było nam nie po drodze. W końcu doszliśmy do wniosku, że o ile nic się nie zmieni , na lepsze oczywiście, to podejmujemy tę kwestię z początkiem 2007r. ...
Strona 27 z 27