dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kruszon11

  1. Głową w bale

    Cytat Napisał akselek
    A jeszcze zapomniałam dpodać że przepiękna okolica i krajobrazy. nie potrezbny obraz na scianie jak sie ma takie łąki i górki za oknem, wystarczy otworzyc okno i obraz juz "namalowany". Pięknie :-)
    Mamy nadzieję, że okolica taką pozostanie..... Bo ostatnimi czasy kręcą się ludzie wokół działki za nami, czyli tej, na którą jest widok z tarasu ..... Jakby tak ktoś kupił.... Byłoby niefajnie.....
  2. Głową w bale

    Cytat Napisał akselek
    bardzo ciepłe, domowe i fajne wnetrze. tak jak w chałupce powinno być, ma się ochotę usiąść przy herbatce przy stole albo na kanapie, i odpoczać.
    Mam to na co dzień :lol: :lol: :lol: :lol:

    Mam pytanie, czy te peszle (koło lodówki i w rogu chałupy koło stołu) będą jakoś schowane? Czemu nie poszłu gdzies w ścianie?
    Ja teraz logistycznie staram sie poprowadzic peszle jednym miejscem na góre, gdzie bedzie szafa, zeby ich nie było widać. czy u Was
    ...
  3. Głową w bale

    Cytat Napisał Iwuś
    Powiedz Kruszon, jak połączyłeś drewniana podłogę z terakotą? My nie chcemy stosować listew metalowych, a "majstry" zostawili szczelinę między jednym materiałem a drugim na jakieś połączenie :-? Nie mamy pojęcia co z tym zrobić :-? :roll:
    Połączenie jeszcze niezrobione... Zastanawialiśmy się nad właśnie listwą, ale raczej wykończymy korkiem w płynie.... Tym bardziej, że takie samo połączenie jest pod kominkiem, między kamieniem a deskami... Byłoby trudno ...
  4. Głową w bale

    Cytat Napisał Babydream
    Naprawdę? Nie wiedziałam,że mają takie ładne a nawet katalog mam jakiś...Drogie?
    W katalogu nie znajdziesz..... Przynajmniej myśmy nie mogli znaleźć, ani w bieżącym, ani w ubiegłorocznym...
    Jedyny stół, który pasował do naszego "wystroju". Kombinowaliśmy, głównie ja, z czymś w wenge, ale realizacja była by wtopą stulecia.... Przytłaczającą wtopą...
    Wenge u nas jest, na razie w postaci komody, za plecami patrząc na to zdjęcie :)
    ...
  5. Głową w bale

    Tymczasem .... na wsi....
    Tak oto wygląda część kuchenno-jadalna...




    Bez fajerwerków... Bez cudów techniki... Bez projektantów wnętrz.... Jak to na wsi....
Strona 22 z 72