dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Obiecane kilka zdjęć z salonu Tymka.

    Nie ma jeszcze kompletu światełek i listw przypodłogowych, no i kilku drobiazgów, paru zdjęć itd

    Koza jest genialna!

    Gipsowe cegiełki.

    Oświetlenie schodów, z przygodami, ale świeci!

    Updated 10-02-2014 at 07:43 by arektoja

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Pomału do przodu :-)

    Jak tu dawno nie zaglądałem.
    Powoli robimy porządek w środku domku. W końcu uruchomiłem oświetlenie schodów, oczywiście z przygodami: nie obyło się bez kucia i wymiany przewodu i puszek. Montujemy oświetlenie w łazienkach. Chcieliśmy też przed zimą zrobić podjazd z kostki, ale rodzinka zdecydowała, że wyjeżdżamy za to na wakacje, bardzo zdrowe podejście
    Wstyd przyznać, ale brak mi czasu na zrobienie szaf: w garderobie i przedpokoju.
    Za to żonka wpadła ...
  3. Kotka, która dba o trawnik i zastępuje najlepsze pułapki na krety ;-)

    9 maja Mizia urodziła swoje pierwsze potomstwo, 5 kotków, w tym 1 kotkę i 5 kocurów Jest normalnie karmiona karmą, ale instynkt bierze górę i tylko wczoraj upolowała wróbla, kreta i trzy nornice, więc kretowisk chyba na trawniku nie będzie

    Wczorajsze trofea Mizi:



    Naturalny płot ze zboża

    ...

    Updated 18-06-2013 at 10:07 by arektoja

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Już wiem dlaczego dotrwałem do końca budowy! Uśmiech dzieci, to najlepsza nagroda :-)

    Mamy drzewa, które w tym roku obchodzą 50-te urodziny i idealnie nadają się do zabawy
    Na pierwszym planie rośnie brzózka Marysi, którą zasadziłem 10 lat temu w maju, gdy Marysia się urodziła. Wtedy dopiero zaczynaliśmy marzyć o własnym domu



    Updated 20-05-2013 at 16:16 by arektoja

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zdjęcie kozy.

    Nie miałem do tej pory zdjęcia kozy. Całą ścianę z tyłu planujemy zrobić z jasnej cegły, z miejscem na zdjęcia. Kózka jest w sam raz. Na tyle mała, że gdy się w niej pali nie mamy sauny w domu, a ogień pięknie trzaska
Strona 1 z 61