dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

michant

  1. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Jesteśmy w szoku. Dzisiaj dostalismy zawiadomienie z Sądu Rejonowego Wydział KW. Mamy założoną Księgę :P .
    Dlaczego w szoku? Notariusz powiedzial ze procedura trwa okolo 2 miesiecy a tu od 9 stycznia mineło ledwie 2 tygodnie.
    Z innych rzeczy no jak to mówia kto pyta nie błądzi. Okazuje się że mój kolega ma uprawnienia w zakresie wod-kan i co adaptacja projektu z tej dziedizny juz jest.

    Dowiedziałem ze tez ze wszytskie ustalenia w sprawie decyzji o warunki ...
  2. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Chcialem przedstawic koszty dotychczasowe dla porownania w innych rejonach:
    1) podział działki - 1200,00zł
    2) wykonanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celow projektowych - 600zł
    3) akt notarialany 790zł (a mialo byc taniej od tego roku :D)
    4) projekt domu 1500,00zł
    5) starostwo mapy i wykaz działek - 136zl
    RAZEM 4136,00zł

    Jeśli chodzi o podział to robiony miałem wraz z mapa sys-wys od wrzesnia 2007 do grudnia i ktos mi powiedzial ...
  3. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Dzieki za wsparcie sylvia1 mama nadzieje ze czesto bedziesz mnie wspierac bo nie ukrywam twoj dziennik przejzalem bardzo dokladnie i wiele tez mi pomógł

    To co chcemy wykonac dodatkowo w naszym domku to:
    1) podniesie ścianki kolankowej do 120cm prosze o komentarze czy to dobrze czy nie za duzo)
    2) dobudowa wiatrołapu z przodu budynku przez co zmieni sie według nas niezbyt aktrakcyjny daszek
    3) likwidacja daszku nad tarasem - taras bedzie niezadaszony takiego ...
  4. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    No sie stało akt darowizny właśnie podisany czyli jestesmy włascicielem dzialki na której stanie nasz domek
  5. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Witam!
    Jesteśmy z Włoszczowy posiadamy 4 letni staż małzenski i jak każdy chyba z nas w końcu pragniemy zamieszkać we własnym domku (mieszkanie w blokach to nic przyjemnego). Mamy łatwiej o tyle ze posiadamy grunt (przekazany tz ma być przekazany aktem darowizny od rodziców żony).
    Budowa naszego wymarzonego domu będzie we Włoszczowie.
    Wpis rozpoczynam od dnia w którym złożylismy dokumenty w Urzędzie Gminy o wydanie warunków zabudowy. Wcześniej już bylo ...
Strona 6 z 6