dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

    Przegonił nas deszcz, ale udało nam się zabezpieczyć drzewka :D Siatkę na pozostałe drzewka dokupię w środę bo zabrakło w sklepie :( choć i tak te drzewka co zostały są w opłakanym stanie, ale czy przeżyją okaże się najprawdopodobniej na wiosnę... szkoda, że nie zrobiliśmy tego wcześniej... ale jak to mówią, Polak mądry po szkodzie...
    A oto dowody naszych zmagań :wink:

    ...
  2. Bajkowy dworek

    Zapomniałam wspomnieć, że nadal szukam jakiejś dużej szkółki z drzewami owocowymi w naszej okolicy :D Mam nadzieję, że w końcu na trafię na na prawdę duże sadzonki, które będą warte swojej ceny...
    Póki co postanowiłam zadbać o te drzewka, które już rosną od zeszłego roku :roll: Biedne, okaleczone przez rozkapryszone sarny :-? Jakby nie miały co jeść :evil: Jadąc do przedszkola po Kinię zajechałam do sklepu ogrodniczego i nabyłam kilka metrów siatki do ogrodzenia
    ...
  3. Bajkowy dworek

    Niestety deszcz przyszedł także do nas...(choć i tak dzisiejszy dzień jest dla mnie przyjemny bo kończę 24 lata) :oops: ale mam dobre wieści :lol:
    Firma, która wygrała przetarg ma robić przyłącze tylko na naszych działkach, więc powinni się szybko uwinąć :D
    Zdecydowaliśmy się także na styropian, i nadal czekamy na pana od parapecików w lukarenkach :roll:
    Chciałabym, żeby wyglądały tak :wink:
    ...
  4. Bajkowy dworek

    BĘDZIEMY MIEĆ PRĄD!!!

    Dzisiaj w przetargu została wyłoniona firma, która wykona przebudowę sieci energetycznej na odcinku, gdzie zlokalizowana jest nasza działka :D Ma na to 6tyg. od dzisiaj :) Tak więc czekam z niecierpliwością na dalszy przebieg wydarzeń
    :lol:
  5. Bajkowy dworek

    Kiedy myślałam nad tym podjazdem, przypomniały mi się piękne inspiracje zaczerpnięte kiedyś od Moni:


    Szkoda tylko, że tak duża ilość kostki granitowej będzie nam potrzebna :-? Ale co tam, pewnie za kilka lat tak właśnie będzie wyglądał nasz podjazd :D Nawet
    ...
Strona 12 z 62