dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AgnieszkaS

  1. Nowy dziennik - Dom w prymulkach 4

    Minąło 5 miesięcy odkąd mieszkay w naszym nowo wybudowanym domku :) Do tej pory zajęta byłam meblowaniem, rozpakowywaniem itp. Mąż mnie moblizuje, abym zakończyła dziennik budowy podając ogólny koszt bez mebli i sprzętu.

    Spróbuję.


    W momencie, kiedy zamieszkałam wydałam 335 tys.
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :)
  2. Nowy dziennik - Dom w prymulkach 4

    Od 31 października MIESZKAMY !

    Wprawdzie wiekszość naszego dobytku znajduje się wciąż w kartonach, ale z dnia na dzień robi się bardziej domowo.

    JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI, że budowa dobiegłą końca. Fotki zamieszczę w najblizszym czasie, kiedy podłączę sobie komputer w domu. W tej chwili korzystam z sieci w pracy.

    Zakupy:
    - poprawki dekarskie + opierzenia ( materiał + robocizna) - 4000,0 zł.
    - Kierownik Budowy - końcowe ...
  3. Nowy dziennik - Dom w prymulkach 4

    Odebrałam front od szklarza. :D Zdecydowanie taniej niz zakup nowej szafki.
    Zaczełam malować wiatrołap. Sufit juz gotowy, ale zabrakło mi farby na ściany. dziaiaj musze dokupić. Jak skończę pierwszą warstwę, zajmę się wyprawkami w pokojach i będą gotowe. Umyłam juz w sumie 5 okien tzn. połowę :( , jakoś dojdę do konca.

    pan z Aquanetu pobrał próbkę wody na badanie biologiczne - wyniki potrzebne do odbioru budynku. Koszt ok. 300 zł.
    Jak przyjdzie ...
  4. Nowy dziennik - Dom w prymulkach 4

    Dzisiaj pomalowałam korytarz na parterze na kolor dotyk jedwabiu ( tak nazwali ten kolor producenci), ja określiłabym kolorem ... bliżej nie określonym. Pomalowałm także sufit w wiatrołapie, jutro pomaluję ściany. W środę zabiorę się za dolną łazienkę, która zaczęłam i nie mogę skonczyć.

    Część szafek kuchennych została złożona, właściwie wszystkie, ale bez frontów. jeden front oddałam do szklarza, bo mleczne szkło szlag trafił. Na szczęscie uda ...
  5. Nowy dziennik - Dom w prymulkach 4

    Schody prawie skonczone, prawie, bo są drobne jeszcze poprawki. Dlaczego nic nie może skoczyć się bez problemów?

    Tak wyglądają dzisiaj :)





    A taką wybrałam sobie balustradę :)





    Przywieźli mi meble kuchenne. ...
Strona 1 z 32