dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monia i marek

  1. Dworek i ogród ró?any Moni

    Taaaaaddddaaammm :D :D :D :D
    Kupiłam w LM nowe, licencjonowane piękności Meillanda :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ależ jestem zadowolona :D :D :D :D




    Leonardo da Vinci - miałam ją kupić wiosną ubiegłego roku, ale były słabej jakości,a w tym roku super :wink: :D
    http://www.californiagardens.com/Pla...o_de_vinci.htm

    ...
  2. Dworek i ogród ró?any Moni

    Dzisiaj, po pracy, zdążyłam jeszcze skorzystać z wydłużonego dnia - pogoda wspaniała, prawdziwie wiosenna, ok.15'C :D . Niezmiernie się cieszę ze zmiany czasu na letni - dzięki temu mogę spokojnie pracować w ogrodzie, który z dnia na dzień bardziej mi się podoba. Wszystko powoli budzi się do życia - lilaki, czereśnie, jabłonie mają już pąki bliskie rozkwitniecia, hiacynty i narcyze wyciagają do słońca pąki kwiatowe i lada dzień zaskoczą kwieciem, chwasty również wychodzą ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj, po pracy, zdążyłam jeszcze skorzystać z wydłużonego dnia - pogoda wspaniała, prawdziwie wiosenna, ok.15'C :D . Niezmiernie się cieszę ze zmiany czasu na letni - dzięki temu mogę spokojnie pracować w ogrodzie, który z dnia na dzień bardziej mi się podoba. Wszystko powoli budzi się do życia - lilaki, czereśnie, jabłonie mają już pąki bliskie rozkwitniecia, hiacynty i narcyze wyciagają do słońca pąki kwiatowe i lada dzień zaskoczą kwieciem, chwasty również wychodzą ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Odrobina wiosny - moje pierwsze wiosenne kwiaty skąpane dzisiejszym deszczem:







    W górach śnieg stopniał, częściowo zmył go deszcz... Nareszcie mozna się cieszyć nadchodzacym ciepłem
  5. Dworek i ogród różany Moni

    Odrobina wiosny - moje pierwsze wiosenne kwiaty skąpane dzisiejszym deszczem:







    W górach śnieg stopniał, częściowo zmył go deszcz... Nareszcie mozna się cieszyć nadchodzacym ciepłem