dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

domelek

  1. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    Efekty działania teścia:







    ... budynek zostanie rozebrany do stropu włącznie, żeby na calej dlugości domu był na tym samym poziomie...ale najpierw fundamenty.
  2. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    ...i po eternicie

    W ostatnia sobote (09/05/09) przyjechala ekipa od zdejmowania eternitu z dachu, po 2 godzinach pozbylismy sie tego ustrojstwa, oto kilka fotek:






    wprawne oko wypatrzy na tym zdjeciu wychodek ;)

    A tutaj fotka prezentujaca budynek do wyburzenia ...
  3. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    Krótkie uzupenienie rzuty wszystkich elewacji:









    Powoli przymierzamy sie do szukania kogos do wykonania dachu, pokrycie bedzie blachodachowka, tez ladnie wyglada zwlaszcza ten niestandardowy profil ...
  4. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    Ok, koniec tej formalnej gadki, od teraz postaram sie podawac newsy na biezaco.

    Cegly juz zamowione, i czesc juz przywieziona, zamowienie z silikatow Teodory (fabryka 35 km od nas) 2/3 juz zdjete dzieki ekipie zalatwionej przez Tescia - ja niestety (a moze stety) nie moglem uczestniczyc w tym wydarzeniu, ale zdjatka moge pokazac :)




    ...
  5. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    4. PAPIERKI

    Papierkowa robota rozpoczela sie w zeszlym roku (2008) w kwietniu, chyba 7-go - od zamowienia mapy geodezyjnej, pozniej warunki zabudowy, az do ltego tego roku kiedy otrzymalismy pozwolenie na budowe, bylo troche problemow z jedna sasiadka, ale ostatecznie wszystko sie wyjasnilo - w tym miejscu musze podziekowac mojemu tacie za zalatwienie wszystkich spraw urzedowych. Tak wiec niecaly rok trwala walka z machina urzednicza - w sumie nie spieszylo sie nam, wiec mozna krocej. ...
Strona 2 z 3