dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Elfir

  1. Elfir stawia klocka - dziennik

    Szukam architekta do projektu indywidualnego.

    Niestety, na razie mamy ofertę z kosztem 15 000 zł za projekt - to jest za duzo :/
  2. Elfir stawia klocka - dziennik

    Działka podzielona. Moglibyśmy zacząc przygotowywać papiery.
    A tu zonk! kryzys uniemozliwił nam uzyskanie kredytu.
    Mnie świeżbią palce, chciałabym chociaz wylać fundamenty za to co mamy uskładane - byłby tu juz jakiś wkład.
    Na wiosnę planuję zmienic pracę - to znów skomplikuje sprawy zwiazane z kredytem. Mój facet zmienia równiez robote - teraz, zimą. Pewnie dostanie zatrudnienie na okres próbny. Zanim podpisza z nim stała umowe, pewnie już bedzie wiosna. ...
  3. Elfir stawia klocka - dziennik

    Działka nadal się dzieli - 3 miesiąc.

    Zaczynam sie bac o kredyt - specjalisci przewidują, że koszty zaczna rosnąc do niebotycznych wysokości ze wzgledu na kryzys na światowych rynkach finansowych.
    Może jednak sprzedać mieszkanie?
  4. Elfir stawia klocka - dziennik

    Geodeta stwierdził, że nie podzieli nam działki tak jak chcemy :/

    Heh, spróbujemy umowy na piśmie przekazującej w wieczyste bezpłatne użytkowanie dodatkowy fragment działki z budynkiem gospodarczym.najwyżej później się podzieli.
  5. Elfir stawia klocka - dziennik

    HA! Mam zgode sąsiada na budowę w granicy - niby niepotrzebna, ale bardzo ułatwi podobno urzednikowi w starostwie podjęcie decyzji w sprawie pozwolenia na budowę.

    Rozrysuje sobie moje pomysły na rzuty kondygnacji, skonsultuje się z połową rodziny i wyślę zapytanie cenowe o pełen projekt do kilku biur projektowych.

    Tutaj link do komentarzy
Strona 9 z 11