dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tole

  1. Dziennik budowy: Dąbrówki w Szreniawie

    Cytat Napisał Pyrgon
    He he widzę że Ty to Ty po zdjęciach.
    Piszę tutaj bo nie zrobiłeś komentarzy do dziennika. Ładnie wygląda ten dach ;)
    A czy Ty czasami nie budujesz się w tym takim miejscu blisko torów którymi 2x dziennie przejeżdża ciuchcia do Wolsztyna? Parę miesięcy temu z okien pociągu retro oglądałem tę okolice - fajnie tam ;)

    Pozdr
    Kolega z wyjazdu w Izery i nie tylko ;)
    jak to nie zrobiłem! jest na początku dziennika. Po prostu jak wkleiłem linkę do zdjęć ...
  2. Dąbrowki w szreniawie Fotorelacja

    Obok dzienniczka będzie też foto dzienniczek

    Tak to ma wyglądać na koniec:


    A tak postępują prace:




    ...
  3. Technologia budowy

    zamysł jest taki, żeby wrzucać tutaj wszelkie kwestie techniczne. Nie chcę tego mieszać z pamiętnikiem, gdzie piszę raczej co kiedy niż jak i dlaczego tak.


    Nadproża

    Stropy gęstożebrowe

    Komin systemowy do kominka:
    Schiedel- drogi dobry
    Plewa- podróbka, tańsza, jakość porównywalna
    Presto- polecany przez hurtownię j.w.

    czy faktycznie zamienniki są tak samo dobre? w necie raczej korzystne opinie o wszystkich. ...
  4. Dziennik budowy: Dąbrówki w Szreniawie

    Pamiętnik mlodego budowniczego

    Pierwszy tydzień budowy T7 11-17.02.2008

    Poniedzialek 11.02
    - Ręczne kopanie fundamentów- dzień1
    - Zamówienie stali w Reklstal Malwowa (Ewa)
    - Zamówienia w Dora Buk

    Wszystko powinno być gotowe. Gotowe? Murarze przyjeżdżają na budowę o 8 rano, ja w tym czasie zaczynam swoją wyjazdową pracę i już o 9 parę strzalów. Co z prądem, wodą, szopą na narzędzia, zamówieniami na materialy. Na ...
  5. Dziennik budowy: Dąbrówki w Szreniawie

    Z BIEŻĄCYCH WIEśCI:
    SPRZEDAM STEMPLE BUDOWLANE 150 SZT. Dł.2,8M I TROCHĘ DłUGICH 3,3M NA BALKONY. ODBIóR W SZRENIAWIE K.KOMORNIK


    3.01.2008

    To będzie TEN rok! Rok budowy. Plan jest następujący: zaczynamy, budujemy, meblujemy i mieszkamy. Prawda że prosty? Najlepsze są proste plany. Ale może byłoby zbyt nudno? No to pokomplikujmy trochę :D

    CDN...

    Jeśli macie ochotę skomentować dziennik można kliknąć KOMENTARZE DO DZIENNIKA