dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gelo_26

  1. Domek - W-49.12b G&K

    W sobotę przyjechało dwie gruchy ( poszło 15m3 betonu ) i budowa zaczęła wyglądać tak:

  2. Domek - W-49.12b G&K

    W ubiegłym tygodniu odwiedziłem po zimie plac budowy i oto co zauważyłem

    ...
  3. Domek - W-49.12b G&K

    No i stało się dziś w końcu zamówiłem kominy systemowe. Wybór padł na systemowe Leiera, izolowane. Zastanawiałem się jeszcze nad Zapelem były o 200zł tańsze ale w końcu zadecydowała grubość ścianek rur ceramicznych stosowanych w Leierze, jest 2cmm a w Zapelu 1,5cm.

    W sobotę wybieram się z piękniejszą połową pooglądać okna. Wahamy się pomiędzy standardowymi profilami Veki Perfectline a oknami z pakietem trzyszybowym i profilem szećciokomorowym 90mm Veka Alphaline..
  4. Domek - W-49.12b G&K

    Pogoda za oknem przyczyniła się do zrobienia najważniejszej budowli na budowie :)) i zostanie ona umieszczona na działce zaraz jak tylko stopnieje śnieg. Zaczęły się również robić ( tzn. tata robi ) belki oraz jarzemka na wieńce i słupki.

    Jestem również na etapie poszukiwania kominów systemowych narazie mam wstępną wycenę z suchedniowskiego Marywilu
    Systemy kominowe 8m w pełnej wersji:
    - Komin fi 200 bez wentylacji - 1.945,00 + Vat (2 palety)
    - Komin fi 200
    ...
  5. Domek - W-49.12b G&K

    Ostatnio miałem trochę czasu i zacząłem robić kanalizacje ale plany popsuł mi deszcz i zostało mi jeszcze z 2h pracy może w sobotę da się radę dokończyć ten etap prac.

Strona 1 z 3