dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Maciek-MZM

  1. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    03-01-2006

    Na zewnatrz trwaja prace przy podbitce. Wyglada naprawde super!! Wewnatrz sprzatanie, ukladanie itp. Oczywiscie nie moze zabraknac odkurzania.
    Pod koniec tygodnia bedzie konczony garaz.
    Formalnie budowe zakonczylismy, teraz pozostaly sprawy formalne, kancelarie prawne itp. Jeden z wykonawcow bedzie mial przesrane...
  2. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    28-12-2005

    Dzis odebralem decyzje i dziennik budowy ze starostwa. Formalnie budowa zakonczona.
    W domu mnostwo sprzatania. Kurzy sie jak diabli :( Podlogi byly myte z 8 razy... ale coz takie zycie. Na razie powoli sie urzadzamy.
  3. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    20-12-2005

    Powiem krotko: Wprowadzamy sie!!! Mam 3 dni na sprzatanie i inne pierdoly aby zdazyc przed swietami!!
    Zmykam do domciu...
  4. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    13-12-2005

    Na poddaszu w zasadzie wszystko skonczone. Beda jeszcze montowane roletki zaciemniajace na okna polaciowe (poniedzialek), szafa wnekowa (czwartek), wylaz na dach kolo komina (sobota). No i montaz gniazdek komp. na ktore czekam miesiac.
    Na dole wlasnie gipsuja i szlifuja sciany. Farba juz jest kupiona (Dulux kolory swiata - Pastelowa brzoskwinia).
    Kupilem tez boazerie sosnowa na podbitke. Zaimpregnuje ja Sadolin base x2 i Sadolin Extra Heban x2. Bedzie robiona ...
  5. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    23-11-2005

    Ostatnio pobylismy rekord, w domku krecilo sie w przez jeden dzien:
    - ekipa wykanczajaca - 5 osoby
    - ekipa montujaca kominek - 2 osoby
    - ekipa montujaca schody - 2 osoby
    - ekipa kladaca kafelki - 3 osoby
    - elektryk - 2 osoby
    - instalator - 1 sosoba
    - alarm - 1 osoba
    Liczna dodatkowa 1 w postaci mojej zony :)

    ad1. Ekipa wykanczajaca ma tydzien przerwy (maluje jakis dom co im zostal) ale od poniedzialku ...
Strona 2 z 9