dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mały Biały Krab

od marzeń przez potrzebę do czynu !

  1. Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    kończąc na dziś wątek kuchni nie mogę nie wspomnieć o moim stole tzn konkretniej rzecz ujmując to jednym z ...moich stołów bo mam ich kilka ale ten to moj ulubbbiony ...ma kończyć kuchnię i być w niej duchem z dawnego wieku dosłownie bo ma podobno sto lat wg pana restauratora...

    wypatrzyłam go na allegro i tak przyjechał do mnie z drugiego końca Polski czyli z Pomorza, wspomniany restaurator zaśpiewał taką cenę, że od 6 miesięcy sama poznaje tajniki tej sztuki
    ...
  2. Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    Załącznik 10475Załącznik 10474Załącznik 10473Załącznik 10472 w kolejce stoją cudeńka z wobeline ....

    Załącznik 10471

    i jeszcze wiele wiele innych które po ostrej selekcji zarówno estetycznej jak i niestety ekonomicznej mam nadzieje zaistnieją w mojej kuchni

    Czarne chmury wiszą nad firanką ....rozważam ich zmianę na roletą i tu pytanie delikatny batyst, szlachetny jedwab ....chwila
    ...
  3. Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    Trudno było bo moja kuchnia nie jest duża, jest za to otwarta na salon (czego w kolejnym hipotetycznym nawet lokum nigdy juz nie powtórze !). Chciałam żeby była spokojna, jakby w drewnie najlepiej z bielonym drewnianym blatem. Miesiącami chodziły za mną te lustra ale ostatecznie uznałam że w owych lustrach powinno sie odbijać światło a nie szafki z przeciwnej strony i lustra sie wycofały. Kolejny pewniak to surowy trawertyn i on został. Miał być tynk ale w wersji ekonomicznej stanęło
    ...
  4. Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    Słowo się rzekło ...kobyłka stoi u płotu

    KUCHNIA ...

    ważna ...nawet najważniejsza można powiedzieć, ale jaka powinna być ta moja ?
    Może taka :

    Załącznik 10446

    lustra w podwónej roli ....elegancko, ciepło .....
    albo tak:
    Załącznik 10447


    i

    Załącznik 10449

    powyżej oczywiście pomysł na połączenie kuchni i pokoju ...bo
    ...
  5. Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    Słowo się rzekło ...kobyłka stoi u płotu

    KUCHNIA ...

    ważna ...nawet najważniejsza można powiedzieć, ale jaka powinna być ta moja ?
    Może taka :

    Załącznik 10446

    lustra w podwónej roli ....elegancko, ciepło .....
    albo tak:
    Załącznik 10447


    i

    Załącznik 10449

    powyżej oczywiście pomysł na połączenie kuchni i pokoju ...bo
    ...
Strona 3 z 5