dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Malgoska i Gabe

  1. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Cytat Napisał Malgoska i Gabe Zobacz post
    Hura!Mamy ekipe do wylewki.Dzieki mojemu tacie znalezlismy ekipe, ktora wejdzie w przyszlym tyg.Pelnia szczescia.Wyleweczka bedzie sobie schla.W czerwcu ociepli sie poddasze.A ja walcze z kuchnia i elektryka-wciaz .Nie mam w zasadzie kiedy usiasc i sie za to wszystko zabrac.....
  2. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Hura!Mamy ekipe do wylewki.Dzieki mojemu tacie znalezlismy ekipe, ktora wejdzie w przyszlym tyg.Pelnia szczescia.Wyleweczka bedzie sobie schla.W czerwcu ociepli sie poddasze.A ja walcze z kuchnia i elektryka-wciaz .Nie mam w zasadzie kiedy usiasc i sie za to wszystko zabrac.....
  3. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Cytat Napisał Malgoska i Gabe Zobacz post
    Jako, ze troszke juz budowe ogarnelam jako tako przyszla pora na kilka refleksji.
    Po pierwsze z malej chalupki jaka mial byc nasz dom wyszla stodola wielkosci 225 m2.Boszsz.....no coz trzeba bedzie to przezyc i jakos to ogarnac.
    Z kwesti budowlanych.Mojego murarza patrzac z perspektywy jego zakonczenia prac na mojej budowie powinnam w polowie wywalic na zbity pysk, pogonic i poszczuc psami (ufff, ulzylo mi ).Ale niestety nie bylo mnie na budowie i tyle, musialam zaplacic nerwem.Plusy,
    ...
  4. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Jako, ze troszke juz budowe ogarnelam jako tako przyszla pora na kilka refleksji.
    Po pierwsze z malej chalupki jaka mial byc nasz dom wyszla stodola wielkosci 225 m2.Boszsz.....no coz trzeba bedzie to przezyc i jakos to ogarnac.
    Z kwesti budowlanych.Mojego murarza patrzac z perspektywy jego zakonczenia prac na mojej budowie powinnam w polowie wywalic na zbity pysk, pogonic i poszczuc psami (ufff, ulzylo mi :)).Ale niestety nie bylo mnie na budowie i tyle, musialam zaplacic nerwem.Plusy, ...
  5. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Moj dziennik ale w moim profilu zaginal:(.Podobaja mi sie zmiany na forum ale misz masz jest paskudny.
    Dlaczego moj dziennik nie jest juz moj ???
    A pozatym bylismy w zeszlym tyg w PL i na budowie dzieje sie :). Dach polozony. W srode weszli moi pompiarze. Narazie to ja mam demolke w srodku.Kuja, burza i montuja.Ale za to na koniec przyszlego tyg bede miala polozona podlogowke, zrobiona hydraulike i kanalize.Jeden stelaz pod kibelek, dwa grzejniki z grzalka elektryczna i narazie na tyle.No ...
Strona 1 z 7