dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Malgoska i Gabe

  1. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Jak zwykle, jak praca rusza na mojej roli to i do rusza, bo pogoda.Ale, moj dekarz udowodnil, ze mozna porozumiec sie na odleglosc bez problemu.Jak mial pytanie, to poprostu puszczal sygnalka a ja oddzwanialam.Proste, nieprawdaz.Nic nie zostawil przypadkowi :).Dach po swietach bedzie gotowy.Hura,moj ciemny pokoj nie bedzie juz ciemny :).
    Hydraulicy+ogrzewanie prawdopodobnie wchodzi po wielkanocy :)
    Wszystko nabiera rozpedu.A kasa topnieje w oczach :)
    A teraz powrot do regularnej ...
  2. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Zima zlapala i nie puszczaNasz dekarz czeka, az snieg zniknie z dachu, zeby dokladnie wszystko wymierzyc. Scianki dzialowe kwicza o dokonczenie ale mrozik nie puszcza. Mamy wycene naszej pompy ciepla.Umarlam, i ciezko bylo mi sie pozbierac.Ale wiem, ze warto bedzie.Zaciskam pasa i walcze dalej.Wyceny ocieplenia dachu powalily mnie na lopatki...Bedziemy walczyc sami.
    Elektrycy przelozeni na wrzesien ze wzgledow praktycznych.Najpierw podlogowka...
    Kasa idzie jak szalona.....
    ...
  3. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    No i mam okna, zaczatki hydrauliki i moje eko-szambo,przydomowa oczyszczalnie,czy jak to zwal.Dom zaczyna wygladac jak dom a nie plac budowy :)...





    mam nawt jedna uszkodzona szybe.I zeby nie bylo latwiej to ta najdrozsza, potrojna.Na szczescie to nie moja wina :)
  4. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Ruszylo troche.Dzis zamontowalam moje eko-szambo.I hydraulicy dziobali przy ukladaniu rur do sciekow na parterze, bo chcemy chudy wylac.Jutro wchodza okna, a potem to zima moze przychodzic smialo.Budowa bedzie zamknieta :)!!!!!!!! Hura!!!
  5. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    No to wiecej zdjec dodam, zeby nie bylo :)

    to w polowie drogi murow w kwietniu:)

    to salon z "lasem"

    schody

    taki bedzie widok z glownej sypialni ...
Strona 2 z 7