dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magi

  1. Magi - czekaj?c na wiosn? ...

    Dzisiaj będzie bardzo niebudowlanie :)
    Przez furtkę nie wchodziłam jeszcze :lol:
    Jakoś głupio wchodzić przez furtkę jak brama jest otwarta :lol:
    Raczej nie chodzę na nogach po wsi :-? jednym słowem kółka mi do d.. przyrosły :-?
    W ogóle to nie mam weny do pisania i nic szczególnego się nie dzieje :-?
    Jesień idzie :cry:
    Diego skończył 10 tygodni :D takie jakieś długie łapy mu się zrobiły i śmiesznie wygląda a jak dostanie ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    Muszę się pochwalić 8)
    mam nowy sprzęt na podjeździe :lol:



    :wink:

    Ktoś mi ukradł bramę :roll: :wink:


    Nareszcie mam furtkę

    ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    Mały śpi mogę coś napisać :D
    Miotam się między FM a forum o bokserach gdzie piszą tacy bzikole jak ja, kopalnia wiedzy normalnie :D
    Całe życie myślałam, że Pedigree to dobra karma a wczoraj dowiedziałam się, że to goowno :roll: no człowiek uczy się całe życie :-?
    Mały coraz bardziej się oswaja, ogólnie to za bardzo wyrywny nie jest raczej taki kluskowaty, ale jak się rozkręci podczas zabawy to normalnie chować ręce i nogi :lol: a uparty :-? ...
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    Czy Wy mnie pytaliście czy będzie nowy piesek :roll:
    Nie będzie a jest 8)
    Tak mnie nakręcili Julka z Małżem :lol:
    że wczoraj pojechaliśmy po boksia :D

    ekhm ekhm przedstawiam wujkom i ciociom mojego syneczka :lol:
    Diego



    ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    W temacie bramy żadnych zmian :-? podobno ma być :roll: pan mówił po 15 i może będzie tylko czemu z taaakim poślizgiem :roll: tłumaczy się, że nie ma takich małych końcówek czy cuś jak na zdjęciu :o Pan chyba ogólnie za bardzo zasugerował się zdjęciem. Jak on dojrzał te końcówki bo dla mnie to wszystkie są takie same :lol:

    Chodzą mi ostatnio maziaje jak wchodzę do mojego gościnnego ten błękit jest taki monotonny, że normalnie patrzeć nie mogę. Wymyśliłam ...
Strona 2 z 37