dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pitu-pitu

  1. Tam gdzie śpiewa wiatr - reaktywacja

    :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

    sprawdziłam umowę.. odbiór możemy zrobić do 31.12.2009 - a więc kwestia banku odpada.. tyle, ze odbiór musimy zrobić żeby zamieszkać prawda..inaczej nam wlepią karę.. ech..

    a tak na deser.. zastanawiam się nad tym co powiesić w kuchni i w salonie na oknach.. przydałoby się ciut, ciut osłonić przed gawiedzią.. hmm.. w kuchni to pół biedy bo i okno dość wysoko i nie jest bardzo obszerne.. ...
  2. Tam gdzie ?piewa wiatr - reaktywacja

    właśnie odbyłam rozmowę z inspektorem nadzoru w starostwie w kwestii odbioru częściowego budynku..

    ech... od dnia złożenia dokumentów trzeba czekać 21 dni na ich przybycie..może szybciej ale nikt mi tego nie zagwarantuje.. buu.. a później jeszcze trzeba poczekać na pismo.., które muszę w czerwcu zanieść do banku..

    chyba zabiorę się za pisaniem prośby o przesunięcie terminu w banku..

    a w ogóle to chodzę nerwowa bo w środę czeka ...
  3. Tam gdzie śpiewa wiatr - reaktywacja

    to sem ja.. aaa..dziś nie mam w sumie nic ciekawego do pisania.. nie byłam na budowie od.. 4 dni.. więc postępy znam tylko z relacji ustnych..i nie tylko postępy..niestety.. :roll:

    - dokończono wszystkie prace g-k w salonie (pozostałe to okropne szlifowanie wszystkich łączeń... maaaasakraaa :roll: )

    -prawie zakończono prace instalacyjne w kotłowni.. zostały jeszcze jakieś detale.. musimy czekać do środy..

    - przy okazji prac instalacyjnych puszczono ...
  4. Tam gdzie śpiewa wiatr - reaktywacja

    aaa... i tak się zdenerwowałam, że poszłam strzelić kilka fotek..

    :lol: :lol: :lol:

    taki widok mają moi rodzice z okna


    a taki zrobiłam jak usiadłam z herbatką na schodach na taras.. i było mi tam tak dobrze :oops: :D
  5. Tam gdzie śpiewa wiatr - reaktywacja

    z mniej udanych atrakcji ostatnich dni.. próbowałam doczyścić komin.. jak wiecie nie został otynkowany..w dodatku jest zbudowany z cegły rozbiórkowej..nie oczyszczonej tak na 100% - kupiłam więc takie cudo z nadzieją, ze będzie ogromnym wsparciem..



    niestety rezultat mojej pracy mnie załamał :evil: :evil: .. może jednak nie jestem obiektywna..

    komin przed "renowacją" ...
Strona 3 z 18