dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. droga do gwiazd

    Dalej nie mam karniszy ,ale za to kominek zaczyna nabierać kształtów .muszę jeszcze kupić klamki do drzwi .Został nam do pomalowania wiatrołap.Drzwi zewn.są tak brudne ,że staram się na nie nie patrzeć,nie wspominając o garażu.Teraz docinany jest tam piaskowiec na kominek i bieluśko,bielusko a wszystko się nosi do domu.Wieczny brud .Walka z nim jest wykańczająca,uff.Zadowolona jestem z mojego ogrzewania podłogowego w łazience.Naprawdę super rzecz tak sobie nagrzać podłogę przed kapielą.
  2. droga do gwiazd

    Wczoraj jak wróciłam z pracy,trochę się załamałam.W sobotę odkurzyliśmy cały dom,pomyłam wszystkie podłogi ,a mój ojciec przycinał szafki kuchenne w holu ,pełno trocin i kurzu ,ale za to ładne szfki narożnikowe mu wyszły. Nawet nie miałam jak się kurować,bo ciągle hałasy maszyn tnących roznosiły się po domu. Jeszcze to trochę potrwa,ale cóż ......W moim mieście nawet nie mogłam kupić karniszy do salonu,musiałam zamawiać .Rzekomo mają być w piatek .Zawiesiłabym ...
  3. droga do gwiazd

    No i przedobrzyłam z tą pracą.W końcu sie rozchorowałam a wolne jest wykluczone ,siedzę nieprzytomna w pracy .Kurować i chorować można po godzinach.Na szczęście w domku mam cieplutko i przytulnie.Właśnie od wekendowego mycia okien się tak załatwiłam,było fajnie ,ciepło,zgrzałam się ,przewiało i choroba gotowa. Żal mi tylko mego psiura bo zawsze no prawie :wink: po pracy staram sie z nim pobawic,pobiegać po łące.widzę,że cała rodzina odchoruje przeprowadzkę.Córka w ...
  4. droga do gwiazd

    No i wraz z nami zamieszkała sobie jakaś myszka.Nie mam jej okazji widywać ,ponieważ buszuje w nocy ,słychać jak sobie biega ,ciekawe skąd si ę wzięła,wlot powietrza do kominka mam zatkany kratką ,piwnicy nie mam ,drzwi raczej szczelne :smile: Dzisiaj może bedę miała gotowy salon,Ręce mi opadają jak widzę ten zbierający się kurz pobudowlany.Ileż czasu minie,że go nie bedzie ,wszystko zakurzone,nawet nie chce mi się sprzątać ,bo zaraz znowu go pełno.Wietrzyć zbytnio nie ...
  5. droga do gwiazd

    Jeszcze mamy tyle pracy,a tu dzieciak sie rozchorował na dobre i tylko w kółko lekarze,apteki,pielegniarki ,bańki,zastrzyki .Mąż siedzi z nią w domku,bo ja muszę byc w pracy.Koniec roku to różnorakie sprawozdania itp.Dzisiaj będą kończyć glazurę przy kominku no i trzeba będzie go obudować,i to juz bedzie koniec tej konkretnej wykończeniówki.Potem chcę przerobić meble kuchenne ,wykończyc pomieszczenie gospodarcze i zabrać się za schody na poddasze ,które narazie jest nam ...
Strona 4 z 11