dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    27 kwiecień

    :x :evil: :cry: :evil: :x :cry: :cry: :x :evil: :evil: :x :cry: :o

    - cd historii z elektryką - no i mamy zgrzyt na linii ja-elektryk.
    Więc pokrótce, od początku:
    I. po oględzinach na początku roku - ustaliliśmy cenę 1,0 tys. zł za materiał, 2,0 tys. zł za robotę. razem = 3,0 tys. zł (wychodziło taniej niż u innych co mnie ucieszyło bo, inni biorą ok. 5,0 tys. zł)
    II. w lutym przedłożono mi fakturę ...
  2. Spó?niony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    15-16 kwiecień
    ale jestem zła na mojego architekta. przez niego będę miała problem, tam gdzie go nie powinno być :x , a chodzi o drzwi zewnętrzne do kotłowni.
    W projekcie architekt dał d.... i mam otwór w murze na 80cm (zaprojektował mi drzwi "70").
    od biedy zrobi się "80" i to wszystko co się da.
    przeglądałam setki ofert i drzwi zewn. z prześwietleniem (takie marzą się mężowi) robią standardowo "90" czyli ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    9 kwiecień
    przyłącza - jednak woda nie popłynęła :( :( :(
    powód - tam gdzie się wpięłam nie ma "dziurki", więc i wody nie ma. po świętach przyjadą z wodociągów i ten otwór zrobią (tzn. poprawią swój błąd).
    a, koparka faktycznie pracowała 8 godz. (kto by pomyślał) :lol:

    działkę mam znowu tak przeoraną, ze ho, ho, a ile gliny na wierzchu - powinnam chyba pomyśleć o otworzeniu pracowni garncarskiej.
    ...
  4. Spó?niony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    07 kwiecień
    ogrzewanie - wieczorem jadę na budowę i oczom nie wierzę:
    piec, zasobnik zamontowany, 3/4 podłogówki rozłożone. kurcze robota im się pali w rękach i mówią, że do piątku będzie po sprawie. :lol:
    jejku ten ze struga jest niesamowity gościu, a jak pięknie te rureczki wyglądają! :lol: :lol:

    przyłącza, po wielu negocjacjach i castingach:
    - gazowe robi sąsiad za 2k
    - wod-kan robi mój majster, mój mąż i nadzór sąsiada. ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    4 kwiecień
    wylewki zrobione, styropian ułożony. to, równanie posadzek kosztowało mnie dodatkowo ok 2k, ale co tam, przeżyję, najważniejsze, że wreszcie jest równo i można działać dalej!

    budowa - ta moja budowa to @#%^&%*%E^ :x :x
    a ściślej przyłącza.
    po 2 tyg. myślenia :x, kolejny "fachowiec" zgłosił się i oświadczył, to co sama wiedziałam i mu komunikowałam: że, trzeba uaktualnić warunki i zmienić projekt, a najlepiej ...
Strona 13 z 18