dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    04 marca
    drzwi wewnętrzne - the end. Tak, tak wszystkie drzwi wreszcie zamontowane, nic tylko chodzę i podziwiam. :P

    kafle cd - fachmani skończyli właśnie układać kafle w oranżerii. Jest to, jedyny pokój z jakimś wzorem na podłodze. Wzór jest delikatny i według mnie (w końcu ja wybierałam :lol: ) wygląda ładnie.

    I co z tego, że skończyli układać i sobie pojechali na łikend do domu. Stoję, patrzę na tą swoją nową podłogę, ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    25 luty
    prace glazurnicze cd - od wczoraj cały hol już jest "gresowy" i śliczny oczywiście. :P Płytki wyczyściłam na glanc pomada, fugi zaimpregnowałam HG i po robocie. Dobrze, że z tego polerowanego są tylko niewielkie wstawki - po konserwacji płynem HG "czysta podłoga" (czy jakoś tam) są niemiłosiernie śliskie.

    Wczoraj przyszły wreszcie dekory do oranżerii (tym razem dobre - podłogowe) i bez mała godzinę bawiliśmy ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    15 lutego
    Melduję - jedno pomieszczenie mam w pełni mieszkalne. Dla mnie wygląda super. Już nie mogę się doczekać, kiedy ta moja łososiowa sypialnia będzie tylko sypialnią, bez gratów z innych pomieszczeń. :D
    Dzisiaj na tapetę wchodzi pokój syna - docelowo niebieski.

    Kafle - wybieranie definitywnie zakończone. Do części dziennej (hol, kuchnia, salon) pójdzie jasny gres z Nowej Gali. Kafle 40x40 matowe po rabatach wyszły 70 zł/m2, polerowane 119,50 ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    08 lutego
    Kafle - na położenie podłóg ekipa wybrana - cena przyzwoita 25zł/m2. Trzymam kciuki, żeby ładnie wyszło...... i żebym nie musiała ich wylać, jak poprzedników. :o

    09 lutego
    elektryka - powraca. Przyszli fachmani, by poprawić usterki (wypisałam tego dwie strony formatu A4 :x ) i temat zakończyć definitywnie. Okazało się, że przyszli nowi, bo tamtych szef wywalił na zbity .... (i wcale się nie dziwię). Niestety, nie rozeznani z tematem ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    02 lutego
    Wczorajszy dzień i noc u nas do bani. Same straty.
    Rolf zjadł mi jeden element, jeszcze nie zamontowanej, świeżutkiej ościeżnicy i muszę zamówić nową. :evil:

    I właśnie majster dzwonił, że jakiś @#!$% w nocy ukradł mu wszystkie narzędzia z samochodu. Kurka nigdy u nas nie było kradzieży, aż do dziś.
    Majster stracił 3 wiertarki, piłę, fleksa - i nie ma czym robić :evil:

    03 lutego
    Jestem wkurzona. Wyczekany facet ...
Strona 5 z 18