dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    18 sierpnia
    No i stało się!
    Po kilku kursach autem, zakupach, o godz. 21.30, na wyraźne życzenie własne :P, zostałam przeniesiona przez małża przez próg (kurczę, też jak narazie tymczasowy), naszego nowego, niedokończonego domku, by spędzić w nim pierwszą i pozostałe w naszym długim, raz pięknym, innym razem ciężkim, ale jednak życiu, noce.
    Są to, uczucia trudne do opisania. I chociaż nie mogę powiedzieć, że czuję się spełniona, ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    16 sierpnia
    ogrodzenie - z bożą pomocą majstra naszego jedynego stanęło ogrodzenie. Tymczasowe (mam nadzieję :lol: ) bo, tymczasowe (siatka leśna i nieokorowane słupki), ale jest. Niestety, w trakcie prac sąsiad nasz miły stwierdził, że jest zmęczony budowaniem i od swojej strony płotu na razie stawiać nie będzie. :-?
    Więc rad nie rad ogrodziliśmy się z trzech stron "sąsiedzkich", a od ulicy mamy po amerykańsku, czyli bez. Tak więc, ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    03-15 sierpnia
    Prawie całe 2 tygodnie urlopu zeszło na budowie.
    Jestem styrana do granic możliwości - jakieś meblowanki, docinanki, mycie - jednym słowem koszmar. Mam:
    - ręce zdarte do gołego, paznokci nie widać
    - nogi całe w zadrapaniach i siniolach jakbym się z kimś biła
    - blada jak ściana (bo słońce niestety we wewnątrz chałupy nie opalało)

    Razem z małżem w niecałe 2 dni zagruntowaliśmy wszystkie ściany ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    29 lipca
    elektryka cd - weszli od dzisiaj montować osprzęt. trochę im na tym zejdzie bo, nie wszystko co zamówiliśmy, doszło do hurtowni. Legrand ładnie się prezentuje, nie żałuję wyboru. :P

    kafelkowanie wc cd - mam dosyć tego od kafelek. :evil: Poprawił to, co spieprzył ale i tak musiałam mu kartki zostawiać, bo znowu: a to, krzyżyk mu uciekł (kafel się opuścił), a to krzywo. Na dodatek ściemniał, że kładzie kafle na styk bez używania listew ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    28 lipca

    Ło matko, w nocy śnił mi się cały pokój gołych umarlaków, których zżerały inne umarlaki. brrr...
    Tak sobie myślę, że ten sen to, może był o moich kaflach w wc?
    1. po małych perturbacjach z podłogą, od poniedziałku fachowcy zaczęli kleić glazurę na ścianach. Wieczorem przy inspekcji odkryłam, że jest trochę nierówno.
    2. we wtorek poprawiali to, co popsuli w poniedziałek + położyli nowe pasy. Wieczorem inspekcja dot. równości ...
Strona 9 z 18