dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Domek - tak po prostu

a takie tam sobie budowanie małego białego domku

  1. Nasz Domek - tak po prostu

    no trzeba by odgrzebać dziennik z głębokiej zapaści :lol: :lol: :lol:

    co to my mamy :roll:

    aaaaaaaaaaaaaaaa już wiem napad głupawki sprzątajacej :lol:

    znaczy konkretnie mam ja bo od dwóch dni grabię, sprzątam, maluję, plewię, kopię i sadzę a moje plecy jęczą daj wreszcie spokój głupia babo :wink:

    ale efekt jest taki że brakująca beleczka do wykończenia dachu wymalowana, paskudne liściory podrzucone przez sąsiadkę pozgrabiane, ...
  2. Nasz Domek - tak po prostu

    trzeba się z niebytu wygrzebac

    co to ja miałam


    aaaaaaaaaa już wiem :lol:

    zrobiliśmy drenaż,

    zrobiliśmy odprowadzenie wody z rynien

    i przyjechało takie czerwone cóś



    i zrobiło o taki ładny porządeczek i już fosy nie ma fajnie nie :lol: :lol: :lol:

    ...
  3. Nasz Domek - tak po prostu

    ręce mi dzisiaj opadły patrzcie poprzednie zdjecia robione raptem 8 dni temu jeszcze prawie lato czyż nie :D a dzisiaj było u nas tak :roll:







    ...
  4. Nasz Domek - tak po prostu

    no to tak jakby dach był zrobiony jeszcze nie do końca bo pewne detale zostały do dorobienia ale najważniejsze już jest :D



  5. Nasz Domek - tak po prostu

    powiem Wam tak bardzo krótko i nieskromnie że uuuuuuuuuuuuuu jaki piękny dach mieć będę :lol: :lol: :lol: i wyobraźcie sobie że mój małżon popatrzył w zadumie na dach i stwierdził że piękną dachówkę wybrał :o mało trupem nie padłam na takie dictum bo ile sie nagimnastykowałam żeby go do niej przekonać i jeszcze niedawno narzekał że lepsza z połyskiem by była a teraz on wybrał :o ale co tam ważne że piękna :lol: :lol: :lol:

    pokazać :roll: ...
Strona 2 z 26