dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maysee

  1. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Z nowym rokiem - nowym dachem. Jak postanowili tak zrobili. Celtycka na dachu.

  2. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Witam. Jako, ze dzisiaj nastapilo ostateczne rozwiazanie wyboru dachowki pisze co wybralismy i jak to sie cenowo przedstawialo:

    ->Dach 342m2, wielospadowy. Wszystkie ceny (brutto) dotycza dachowki podstawowej + dachowka specjalna + laty + wszystkie dodatki

    1) dachowka Creaton "Domino" - 40519zl
    2) Rupp ceramika "Turmalin" - 40839zl
    3) Braas "Tegalit" - 31245zl
    4) Braas "Celtycka" ...
  3. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Aloha! Maly update o naszych terazniejszych rozterkach. Wszystko rozbija sie o to jaka dachowke mamy wybrac. Na poczatku w kregu zainteresowan byly dachowki plaskie - Domino z Creatona i Turmalin z RuppCeramiki. Ale po wycenie okazalo sie, ze moze byc ciezko z kaska. Nastepne w kolejce to moze cementowa Celtycka z Braasa i jakas klasyczna ceramika od Robena. Wszystkie w kolorach ciemnych, szarych, grafitowych. Nastepne w kolejce czekaja ceramiczne pokrycia z Nelskampa np. R15 i H14 oraz Meyser-Holsen. ...
  4. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    To by bylo na tyle w tym roku. Budowa oficjalnie przygotowana na sezon zimowy. Jak widac na ponizszej ilustracji okna i drzwi zabite dechami. Daleko od cywilizacji oj daleko. Parafrazujac slowa tow. Winnickiego "Dachowki, okna, tynk? To wszystko bedzie, ale pozniej, jak to wszystko okrzepnie...".

  5. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Przed chalupe wychodze i co widze...? Oby tak zostalo na zawsze.
Strona 2 z 5