dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Amelia 2

  1. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Okna na parterze dostały parapeciki Botticino

    miały być w kolorze okien, ale jak to zwykle u mnie - potrzebne już więc wzięłam to co dało się załatwić najszybciej. Początkowo nie bardzo podobały mi się te mazaje, ale pomału się przyzwyczajam i takie chyba praktyczniejsze, kurzu nie będzie widać :wink:
  2. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Łazieneczka dolna prawie na ukończeniu :lol:

    prysznicowi brakuje tylko baterii

    majster nadłubał się i nadocinał ale jaki efekt :roll:

    w lustrze przegląda się ścianka od geberitu, brakuje pod nim umywalki ...
  3. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Przetestowałam wyczytany gdzieś w necie sposób na usuwanie etykiet razem z klejem. Spróbowałam na sedesiku, jako że powierzchnia trudna do uszkodzenia a naklejka wielgachna: posmarowałam całość masłem, odczekałam kilka minut, potem przeleciałam kawałkiem plastiku, akurat trafił się odcięty czubek tubki od silikonu :roll: i bez śladu, bez wysiłku, czyściutko, gładziutko :lol:
    Majstry robią u mnnie ostatni tydzień bo od 1marca są zarezerwowani do innego inwestora, ...
  4. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    ZGUBIŁAM TELEFON !
    ganiając po mieście na piechotę, bo zaparkowanie gdzieś w tych zwałach śniegu graniczy z cudem, w poszukiwaniu blaszek do mocowania szalówki, trudnodostępnych bo grubszych od normalnych jak np. do paneli jednocześnie wydzwaniałam do bardziej oddalonych sklepów i chowajac telefon do torebki nie dosunęłam do końca suwaczka no i musiał się wysunąć :o :x wszystkie kontakty diabli wzięli :evil: a od 3 lat noszę notesik z zamiarem spisania numerów telefonów :cry:
  5. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Ciekawie się żyje z artystą w domu :lol: o jego "zapale" do prac fizycznych na budowie wcześniej pisałam - glina czy suporex to świetny materiał rzeźbiarski i zamiast pomagać mamusi, synek tworzy swoje dzieła sztuki :wink: w domu też jego zdolności widać na każdym kroku, siedząc w kibelku tworzy na rolkach od papieru


    każda gęba jest inna i każda ma nadane jakieś ...
Strona 11 z 49