dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gierga

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Melduję, że płytki w łazience zostały położone wzorowo, przez mojego przyszłego-niedoszłego :) Kuba wygląda bosko. Kibelek również zamontowany - kabina szykuje się na dalszy ogień :)

    W sobotę wzięliśmy się zakorytarz - pół korytarzu już jest w Cotto Paja :)
    Płyttka rewelacja, a tak nie potrzebnie jej się obawiałam.
    W sobotę miałam również czas aby oprzątnąć trochę na wewnętrznym pobojowisku oraz wywieść trochę śmieci.

    ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    zapomniałąm dopisać jeszcze sprawy ogrodnicze: przyjęło się wszystko co posadziłam jesienią...oprócz czereśni, która nie zakwitła :(
    Ale za to śliwa, lipa i sumak - pięknie kwitną :)....Zresztą wkleje zdjęcia z mojej ostatniej wizyty to sami zobaczycie.
  3. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Łazienka zakończona - zostaje jeszcze fugowanie i zamontowanie kabiny z brodzikiem oraz umywalki z szafką no i drzwi - tak dopełniona całość będzie OK :)
    Za tydzień fchodzą również fachury od elewacji na zewnątrz, w sumie już nie mogę się doczekać i męczy mnie to zwlekanie...ale cierpliwości cieprliowości.
    Ziemia rozwieziona po całym placu :) Teraz tylko taki kultywator muszę zamówić co zaora to wszystko i potem wysieje się trawkę :)

    Domek ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Ciąg dalszy opowieści z placu budowy....

    Łazienka już prawie wykafelkowana Kubą z Tubądzina - wygląda rewelacyjnie, a mój przyszły mąż okazał się genialnym fachowcą, bo muszę się pochwalić, że to ona sam kładł te kafle i położył je lepiej niż nie jeden fachura. Pozostało jeszcze tylko obudować zestaw podtynkowy oraz pofugować wszystko na końcu i wstawić kabinę kibelek i umywalkę, no i można przejść do obróbki korytarza.

    W czwartek ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Elewacja za 2 tygodnie :)) Cieszę się jak nic. Zdecydowałam się, że nie będe brała żadnych żółci ani zieleni, tylko odcień bieli - taki niby ekri niby szary :) Do grafitowego dachu będzie pasowało :)

    Poza tym mój Jarek przystąpił do własnoręcznej pracy glazurnika i muszę pochwalić poszło mu iście dobrze :) Mówie o kuchni duży format już prawie położony...ale czekam jeszcze na końcowy efekt. Chciałam zamieścić dodatkowe zdjęcia, ale muszę przenieść ...
Strona 3 z 21