dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daguska

  1. Ada po kaszubsku!

    No to sie bedziemy chwalic, i niewazne, ze nas nikt nie czyta, my sie czytamy i ogladamy nasze piekne fotki;)

    hehe, no juz dobrze, ale dumni jestesmy BARDZO, bo nam domek ladnie rosnie!

    A wiec po kolei: najpierw kupilismy specjalny specyfik do drewna w kolorze sosny, ktorym ekipa (droga, ale dobra naszym skromnym zdaniem) pokryla wiezbe, po czym wciagnela ja na dach, ow tworzac.

    pozniej murarz domurowal szczyty, kominy, i wyszlo jak na zdjeciach:) ...
  2. Ada po kaszubsku!

    No i oczywiscie bylismy, znow na weekend, w polu, bo coz to 1000km w 2 dni? :)

    obejrzelismy, umowilismy ciesle - naszych puszek z zelem do drewna o kolorze zlotym ma starczyc na konstrukcje (ale to przeciez tylko kikuty krokwi!), mam nadzieje, ze starczy na wiecej..

    Nie wiem, jak to bedzie z tym podwyzszonym poddaszem - niby fakt, wiecej miejsca bedzie, a dach wielka czape ma i tak i wystawac bedzie; ale naprawde jak i Holka strasznie sie boje, ze to podwyzszenie jednak ...
  3. Ada po kaszubsku!

    dzis skonczyc nie moge, mysli ganiaja po glowie..
    na weekend ucieklismy z miasta na kemping, bylo pieknie odstresowujaco 8), ale sklepu ominac sie nie dalo i auto wypakowalismy lakierobejca ( tak to sie chyba po naszemu nazywa) na dach; oboje cieszylismy sie z tych zakupow jak nasze dzieciaki na lody
    powinno starczyc na dwie warstwy, ale chyba jeszcze dokupimy ze dwie puszki, jakby mialo cos powstac wokol domu, to chyba byloby dobrze, gdyby kolory sie zgadzaly..
  4. Ada po kaszubsku!

    ach.. ale budowa nie stoi, murarz pod murlate rzekomo dociagnal, za tydzien lub dwa na domu powinna zaczac stawac konstrukcja dachu

    powiem w tajemnicy, ze mam uczulenie na za krotkie dachy :roll: , projekt projektem, a wielu chce wiecej miejsca na poddaszu, no i muruje sie jedna lub dwie warstwy wiecej
    przeczylam juz setki pamietnikow/dziennikow na FM, obejrzalam tysiace zdjec, moze taka aktywna nie jestem na forum, ale zagladam tu co moment, zeby podpatrzec, poczytac, dowiedziec ...
  5. Ada po kaszubsku!

    wakacje i po wakacjach, urlop i po urlopie
    plany byly wielkie, a udalo sie zrobic wielkie nic!
    pod drenaz odkopac sie udalo, ale sprawa na tym stanela :-? mielismy ocieplic piwnice, zasypac ja, teren wyrownac..
    teraz trzeba nam miec nadzieje, ze poczeka jesien kaszubska, a deszcze szczegolnie na takich dwoje, co za granica czekaja na chwile wolna..
    na razie trzepiemy nadgodziny i czekamy na ferie kartoflane :lol:
Strona 1 z 8