dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malka

  1. Ziewnik malkowej niebudowy

    Na budowie posucha, nic się nie dzieje,jedynie żołędzie z naszego gigantycznego dębu wykonują ruch zgodny z przyciąganiem ziemskim, waląc o nasz ciągle nieocieplony dach.
    Dźwięk jest porażający,głównie w nocy,gdy odgłosy miasta idą spać.

    Ale budowlanie dobrnęliśmy do wylewek,które równiutko przykryły nasze rureczki ogrzewania.



    ...
  2. Ziewnik malkowej niebudowy

    Cytat Napisał malka
    no to moi Państwo Ziewnik zaczyna nadążać za rzeczywistością, jest na bieżąco :D

    już nie jest :lol:
  3. Ziewnik malkowej niebudowy

    no to moi Państwo Ziewnik zaczyna nadążać za rzeczywistością, jest na bieżąco :D
  4. Ziewnik malkowej niebudowy

    Co prawda finał rurkowy miał byc dzisiaj, niestety brakowało kilku pierdół , jakiś złączek czy innych onych no i Endrju musiał zaopiekować się córką.
    A ja mam taką słabość, że jak ktoś mi mówi, ze dziecięciem musi się zająć- wymiękam :oops: usprawiedliwiam każdą nieobecność ( żywię nadzieję , ze nie bedzie to nadmiernie wykorzystywane przez potencjalnych zatrudnianych fachowców :lol: ).

    Tak też dziś około 18 moje podłogi wyglądały tak: ...
  5. Ziewnik malkowej niebudowy

    W piatek 14 rurkarz potwierdził mi, ze bedzie w sobotę.
    Więc dwonię rano , zapytać o której przyjedzie, a on mi cienkim głosem, człowieka na kwadrans przed smiercią mówi, że nie da rady, ze chory jest.
    O zesz...i co teraz, wylewkarze umówieni na poniedziałek, a przeciez sama tego nie zrobię, moze jakbym się uparła rurki rozwleke po chałupie, ale pojecia nie mam jak to cholerstwo popodłączać.
    No nic to, zdzrza się, przynajmniej wieczór wykorzystam na relaks, ...
Strona 2 z 17