dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

delfina7

  1. Przytulasie

    A tu troszkę moich prac , które spędzją mi sen z powiekSzyję na zamówienie i na allegro . Zarabiam sobie na waciki



    ...
  2. Nasza sielanka

    Zaraz mnie coś trafi , bo trzeci raz zjadło mi posta :evil: :evil: :evil:
    Teraz będzie krótko i zwięźle. Ogrodzenie chłopaki robią i docieplają domek , a mama szyje i lepi stwory. A może ktoś kce przygarnąć do domku? Chętnie machnę na zamówienie;) :D


    ...
  3. Nasza sielanka

    Wiosnę czuć w powietrzu .:D
    Wczoraj zaskoczył nas zanajomy od koparki telefonem i na dwie godzinki przyjechał sprzęt . Tym samym normalnie robi się jakiś porządke. Idąc za ciosem dziś i ja zaczęłam przekładać , a to drzewo , a to palety i śmieciory.A tak w materii budowlanej to kombnujemy złootóweczki na dalsze wykańczanie :roll:
    A mnie zajęła pasja pewna i spać nei mogę.Aaaa i zdjęcie dla jednej forumowiczki , ktorej spodobał się nasz biwak i kolejny pomysł ...
  4. Nasza sielanka

    NIECH KTOŚ ZABIERA TĄ ZIMUCHĘ , BO POPADAM W DEPRESJE.
    :x :x :x
    Kurczaki , ile jeszcze tego białego g... i mrozów nas czeka?
    Małż za nie mógł na plecy , korzonki , zawianie??? Szlak go wie , bo lekarza omija , więc nie ma jak grzebać w domku mimo tego , że siedzi w domku :-? Także obijamy się , dobijamy zimą i rozwrzeszczanymi dziecięciami. A ja na uspokiojenie szyję ręcznie :D Dziś popełniłam coś praktycznego do łazienki , bo na szafkę nie wiem ile ...
  5. Nasza sielanka

    Z braku ciepła w czasie awarii energii ,wzięliśmy się za kominek . Tzn , narzie ( dużo rzeczy u nas jet narazie :wink: ) improwizacja , ale można palić , jest ciepełko . Okazuje się , że kominek to ognisko , jak ognisko to biwak , jak biwak to las i namioty , zjesć coś trzeba , więc... , popatrzcie sami :lol:

    Tak , tak , chłopaki rozbili namiot , choinka stoi , bo zaczała ...
Strona 2 z 55