dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    A teraz deko news'ów na temat budowy.

    Wymurowano nam już ściany nośne, murują się kominy i zaczynają wykonywać zbrojenie i szalunki pod wieniec i strop oraz nadproża, gdzie nie dało rady wstawić systemowych (garaż i taras).

    Trochę dziś się zmartwiłem, bo nasz dostawca dostarczył na budowę kominy marki "krzak" - a wykonawca je już zaczął murować wrrrrr...

    Cały czas mowa była o Leier i jak przysłał mi wycenę kominów ...
  2. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    A teraz deko news'ów na temat budowy.

    Wymurowano nam już ściany nośne, murują się kominy i zaczynają wykonywać zbrojenie i szalunki pod wieniec i strop oraz nadproża, gdzie nie dało rady wstawić systemowych (garaż i taras).

    Trochę dziś się zmartwiłem, bo nasz dostawca dostarczył na budowę kominy marki "krzak" - a wykonawca je już zaczął murować wrrrrr... :-(

    Cały czas mowa była o Leier i jak przysłał mi wycenę kominów ...
  3. C131a czyli Delikatny z "ma?ymi" zmianami Anety i

    Co do kredytu to faktycznie OF nas już również zwodzi od niemal 3 miesięcy.
    Póki co czekamy na ostateczną decyzję banku DnB Nord - bo oni mają najniższą marżę - czyli najniższa rata.

    A papierki ... oj szkoda gadać co krok to inny potrzebny, jak doniesiemy jeden to drugi się przeterminuje i kolejny i kolejny i kolejny ...

    Mamy jednak nadzieję, że do połowy czerwca wpłynie nam jakaś kasa bo my już sięgnęliśmy w tej kwestii dnia studni :-(.
  4. 19.05.2010

    Dziś dostaliśmy cynk, że na budowę trafił nasz Ytong - nareszcie

    Oczywiście zaraz po pracy w autko, po małżonkę i na działkę !!!

    Już z daleka widać było żółte opakowania ... i są, ale na działce także niespodzianka, a dokładnie taki oto zwierzaczek ...


    Prawdopodobnie podczas dowożenia materiału wszedł na działkę i później został zamknięty.
    ...
  5. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Dziś dostaliśmy cynk, że na budowę trafił nasz Ytong - nareszcie :-)

    Oczywiście zaraz po pracy w autko, po małżonkę i na działkę !!! :-D

    Już z daleka widać było żółte opakowania ... i są, ale na działce także niespodzianka, a dokładnie taki oto zwierzaczek ...


    Prawdopodobnie podczas dowożenia materiału wszedł na działkę i później został zamknięty.
    ...
Strona 3 z 13