dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

cava

  1. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Chmurne gresy Paradyż:

    Z lekka burzowy pięknotek Tristan:


    I jeszcze trochę paradyżowych gresów, w jakichś takich pochmurno-plażowych kolorach:
  2. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Wczoraj odebrałam mapki od geologa wraz z dobrą nowiną.
    Mimo że w koło naszej działki snują się pod trawą jakieś zdradliwe torfy, grząskie gliny i inne tego typu paskudztwa determinujące budowę fundamentów na skalę schronu przeciwatomowego, to nasz kawałek chaszczowiska kryje pod sobą stabilny, nośny, bezproblemowy grunt. Nic tylko budować.

    No i mamy nazwę ulicy: Dąbrowa.
    Ładnie. :D


    Teraz brakuje tylko mapek od geodety i ...
  3. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    W życiu jak na huśtawce. :evil:

    No nic, dociągnę sprawy do pozwolenia na budowę, a potem się zobaczy jaka decyzja. :evil:
    Koniec kwękania. :evil:

    W dodatku nie mam kogo i po co nękać, różnorakie "organy sprawcze" czym prędzej i w ostatnim dniu terminu poprzysyłały nam co przysłać miały :D , mam wszelkie papierki i jedynie geodeta twardo odmawia wydania mapki przed ustalonym terminem.
    Uparta sztuka.

    Koncepcja ...
  4. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Zapraszam wszytkich budowniczych Faworytów Muratora do wątku:
    http://forum.muratordom.pl/faworyt-w...al,t132171.htm
    Podzielmy się doświadczeniami. :-)


    Dziś jest 19, dla mnie magiczna data, po której z czystym sercem mogę zacząć nękać rózne "organy sprawcze" o wydanie mi różnego rodzaju pozwoleń, warunków, mapek itd.
    Od poniedziałku uprzykrzę im życie bo już mam dość tego marazmu papierologicznego. ...
  5. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Z braku laku, czyli zastoju w papierkologi stosowanej :evil: - co za lekcja cierpliwości, się buduje wirtualnie.
    Pomysł na kolorystykę 2giej łazienki:


    Parę upatrzonych gresów:

    Calabria


    Abis grys


    Hyperion
Strona 2 z 3