dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

soltissimus

  1. Jaworzynka nowa-

    Kilka fotek zrobionych podczas tynkowania ścian.



    Tu już po wszystkim. Pacjent przeżył...
  2. Jaworzynka nowa-

    Parę zdjęć naszego bajtla:)

    Z czego jedno w przyszłym WŁASNYM pokoju
  3. Jaworzynka nowa-

    Polska to ogólnie piękny kraj, ale diabeł tkwi w szczegółach. Po kolejnych utarczkach z pewną instytucją aż chce się założyć, cytując za jednym z moich ulubionych autorów, Komunistyczną Partię Naśladowców Janosika.
    Ale do rzeczy. Obiecałem parę zdjęć. Miałem dziś zrobić parę fotek, takich aktualnych, ale u mojego sąsiada czas jakoś dziwnie płynie, szczególnie podczas takich czynności jak np. picie piwa. Takie jakieś dziwne zakrzywienie czasoprzestrzeni... ...
  4. Jaworzynka nowa-

    Dlaczego nie pisałem tak długo?
    Dopadł mnie kryzys. Nie był on jednak związany z ogólną sytuacją panującą na świecie. Związany on jest z miejscem gdzie wrzucam swoje zdjęcia. Któregoś pięknego dnia dostałem wiadomość, że w związku z bardzo dużym transferem moich zdjęć, proponuje mi się uiszczenie pewnej drobnej opłaty. Cóż było robić? Obraziłem się. Obraziłem się na tyle skutecznie, że tak mi zostało aż do dziś. Oczywiście nie zapłaciłem - co widać ...
  5. Jaworzynka nowa-

    Dzień dobry wszystkim:)
    Dziękuję serdecznie za wpisy i za szeroko pojmowane dopingowanie :). Wstyd się przyznać - rzeczywiście długo mnie nie było. Porównanie mojego dziennika do tempa budowy autostrad w naszym kochanym kraju nie byłoby chyba przesadą.
    Ale po kolei...
    Budowa posuwa się do przodu. Posuwa - to dobre określenie. Jak tak patrzę na inne dzienniki, to zastanawiam się... ehhh
    Najważniejsze jednak, że idzie. Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowywania ...
Strona 1 z 32