dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

meg60

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Wiiiiiiiiiitaj Dorka !!!!!!!!! Jak się cieszę, że jesteś i wyciągnęłaś mój dziennik z czeluści :yes:Dzięki za kozę ;) fajne są te z kaflami, ale z tej austriackiej to diabelnie drogie :eek: ale są godne uwagi. Roślinek nowych nie mam, bo mi się ogródek skończył :bash: a te co są to pięknie mi się przyjęły. A nawet mam jedną niespodziankę - wsadziłam sobie patyczek , na leżąco, forsycji i ....przyjęła się :yes:, puszcza zielone listki. Może coś z niej będzie !!!!! na ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    I ja tak myślę !!!!!! Może się uda ! Jak u mnie urosła to i u ciebie yuka tyż !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. NIECH SI? DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Zapomniałam wam jeszcze coś pokazać


    mam margaretki szczepione na pniu he, he !!!!
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Jeszcze jedno !!!!! Mamy dwa gniazdka w domku :) Pliszki zadomowiły się - jedna na krokwi w pomieszczeniu nad garażem, druga na murku, pod oknem w pokoju gościnnym. Ta druga trochę kiepsko, bo tam co jakiś czas ktoś się kręci - marne szanse na spokój i ciszę :( pierwsza wybrała dużo lepiej, siedzi w gniazdku i niczym się nie przejmuje :)
    Spójrzcie -


    pierwsza....

    ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Brrrrrrrrrrrrrr!!! pogoda do kitu....... ale co tam, działeczka czeka !!!!!
    Wiecie co? Mojej kuzynki mąż, jak mu powiedziałam, że mam samą glinę na działce i będę musiała kupić maaaaaasę ziemi, że by mój przyszły ogród, jakoś wyglądał, to wiecie co on mi powiedział?? Gocha, zostaw, ziemia sama się przegryzie, i nie zauważysz kiedy, trawa ci wyrośnie..... Pchi, ale powiedział!!!! Przecież ja mam klepisko!!!!! No może w moim mini ogródku, trochę się zieleni, ...