dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

meg60

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Spadłam !! :oops:

    Nuuuuuuuda !!! Na budowie nic się nie dzieje. Szaro, buro i ponuro !! Z racji, że mój mąż ma wolne, jeździmy po firmach i składamy wyceny okien i dachu. No i ..... głowa boli ! Ceny jak z kosmosu :o Jeden dach, a ceny różne. Jak to jest ? Różnica wynosi nawet 10 tys. :evil: Np: dachy - 31tys, 23tys, 29tys :o a okna -8,5tys, 12tys, 13tys :o takie różnice !!!!!!! ( ceny materiałów + robocizna )
    Nie mam wyceny więźby. Ciekawe ile ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Urodzona, wychowana i mieszkająca całe życie w...Łodzi. Więcej szczegółów na pv, jeśli napiszesz co ci się z moją mordką kojarzy..... :lol: :lol: :lol: :lol:
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Byłam dzisiaj w salonie okien. Poprosiłam o wstępną wycenę i mam. Za wszystkie okna do naszego domku,a jest ich trochę :roll: wycena to ok 11 tys z montażem + parapety wewnętrzne ( w tym 6 szt z konglomeratu marmurowego ) + parapety zewnętrzne ( zwykłe ) + klamki z kluczykami i okuciami antywłamaniowymi + uchyły wielostopniowe. Jak myślicie? Dobra cena, czy nie ? Proszę o opinię !
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witaj Izo w moich skromnych progach ! :lol: :lol: Dziękuję za życzenia !! Idę z rewizytą do twojego dzienniczka. Pozdrowionka !!