dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beauty

  1. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Miałam dzisiaj dość stresujący dzień .Moje młodsze dziecię zainaugurowało sezon rolkowy rozwaleniem brody na tyle mocno ,że konieczne było założenie szewka.A że bardzo się boi igieł ,to panikowała tak ,że wstyd było wyjść z gabinetu :wink: Ja musiałam odreagować spijając litrami melisę.

    Na budowie trochę się dzieje.Fakt ,że planujemy jak najszybciej zająć się kostką ,spowodował uruchomienie lawiny czynności i zakupów wcześniej nie zaplanowanych ...
  2. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Jestem z siebie dumna ,załatwiam prawie wszystko.Prawie oznacza -nie obejrzenie
    płytek na balkon ,ale mam jeszcze trochę czasu,więc odłożyłam decyzje co do kupna na później.No i oczywiście wanny jeszcze nie ma ,ale to już mnie w ogóle nie dziwi .Na więcej zdań mnie dzisiaj nie stać ,zrobiłam mnóstwo kilometrów ,w odpowiednim czasie starałam się zrealizować punkt po puncie z wcześniej ustalonego planu wycieczki.Pośpiech kosztował mnie parę złociszy ,bo musiałam ...
  3. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Coraz bliżej do upragnionej przeprowadzki :D Malowanie zmierza ku końcowi ,i zniknęły nareszcie rusztowania,które ciągle kojarzyły się z budową.Hol wzbogacił się dzisiaj w ozdobę w postaci żyrandola. Ja jeszcze tego cuda nie widziałam ,ale M jest zachwycony.Ciągle go ponoć zapalał i gasił ,jak dziecko :lol: Pojawiło się także oświetlenie w Zuzinym i Kamilowym pokoju.No i pstryczki -elektryczki,na razie na poddaszu -białe .Na dole będą ecru.Jutro mam bardzo wiele spraw ...
  4. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Efekty dzisiejszej pracy mojego m .Wraz z kolegą zamontowali umywalkę ,kibelek w łazience dzieci.Przymocowali też zestaw prysznicowy ,ale okazało się ,ze objemki chromowane ,kryjące zawory ,kryją je niezupełnie i trzeba będzie je albo wymienić ,albo zorganizować jakieś podkładki ,coby przylegały ładnie do ściany. W całej tej łazience najbardziej podoba mi się bateria .Woda spływa z kranika jak w strumyczku.Takie mam skojarzenie.Całą prawą stronę,pod skosem planuję zabudować ...
  5. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Obiecane fotki lamp ,które maja ozdobić moją kuchenkę.(sztuk3).Muszę przyznać ,że w pełni spełniają moje oczekiwania ,są proste w formie i mają fantastyczny kolor starego srebra ,co na pewno nie jest widoczne na zdjęciach.Zastanawiam się teraz nad wyborem głównego oświetlenia w kuchni.Czy wybrać coś podobnego ,czy zupełnie odbiegającego stylowo?



    ...
Strona 11 z 64