dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beauty

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dotarły lampy (zwisy) do Kuchni .Są po prostu piękne!! Zdjęcia będą wieczorem. :D

    Powoli w chałupie obecnej robi mi się magazyn oświetlenia ,fototapet ,tapet itp.Coś czuję ,że na Święta będę miała nie tylko burdel w nowym domu ,ale i w obecnym .Przyjdzie mi chyba uciec gdzieś stąd ,żeby na to nie patrzeć :D
  2. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Próbki kolorów ,

    Zasłony w sypialni ,oczywiście w oryginale nie jest to taki jarzący niebieski jak na zdjęciu



    Próba skompletowania zasłon w salonie.Lambrekin mógłby być kwiecisty ,a dół jednolity




    Chociaż nie ...
  3. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    A oto jeden z moich aktualnych zakupów oświetleniowych.Sprawdzałam ceny w necie ,sa duuużo wyższe niż w Prakticerze.Ciekawa jestem ,dlaczego? listwa do pokoju syna



    Do kompletu kupiłam jeszcze dwupunktowy kinkiet.

    A dla siebie ....Nie mogłam się oprzeć

  4. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Cdn.malowania .Została jeszcze do pomalowania część ekstremalna ,wymagająca od malarza zdolności iście akrobatycznych ,czyli hol.Fachowiec stwierdził ,że prace przeciągną się jeszcze do końca przyszlego tygodnia.Jeszcze silikony ,akryle ,trochę to czasu jednak zabiera.Akurat dojdzie jeszcze zamówione zdjęcie na ścianę .Dzisiaj Skontaktowałam sie z Twoja Bateria i zamawiam armaturę do dolnej łazienki.Dali mi dobre ceny ,nawet trochę niższe niż po upustach w grudniu. :D Co ...
  5. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Malowania ciąg dalszy.Melduje ,że kolor w holu wyszedł gut.Prawie niczym się nie różni od godbandu :D Jutro wybieram sie na rekonesans po sklepach z tkaninami i meblami .Może coś wyniucham.Pragnę donieść ,że moje zdanie co do k-g nie zmieniło się --g.....o do kwadratu .Co malarz naprawi ,to mu za d...pą pęka. :cry: :cry: Postanowiłam ,że nie będę już zwracać na to uwagi.Kto może ,niech zalewa strop ,lub wybierze opcje alternatywną.
Strona 12 z 64