dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    No to fundament zamknięty w poniedziałek odbiór.

    Ale nie czekając na odbiór Panowie ruszyli z murami. Oto parę fotek





    Pokoje dziewczynek
  2. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    W czwartek zmogło nas. Najpierw Nataszę, potem Magdę i Agatę a wczoraj mnie. Tragedia. House of pain. Dobrze, że rodzice nas poratowali obiadami i wsparciem logistycznym. Dziś już na szczęście lepiej. Nawet pojechałem na budowę zobaczyć co słychać. Fundament już zaizolowany w środku gotów na poniedziałkowe wielkie zasypywanie.

    Wklejam parę fotek mojej kosztownej piaskownicy:
    ...
  3. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    Całe szczęście jest pogoda. Dziś mają Panowie kończyć budowę murów fundametu. Super. Od jutra zaczyna się zasypywanie. No ale to okazuje się kosztowną zabawą. Do zasypania jest około 230 m3. 11 m3 czyli około 20 ton czyli jedna wywrotka 4 osiowa piachu kosztuje 350 zł!!!! Szok 7350 na cholerny piach. No ale co robić chcieliśmy mieć wyżej trochę to będziemy mieć.
    Okazuje się, że cwaniaków nie brakuje na świecie. Znalazł się taki jeden co chciał za 300 zł przywieźć ...
  4. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    Chyba dzięki Asiagasz, mogę pokazać zdjęcia. Zobaczmy



    A tu słynny izolowany słup:
  5. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    W sobotę zabrałem bliźniaczki na plac boju. Dziewczynki smacznie sobie spały a ja podziwiałem pierwsze mury fundamentowe w pełnej krasie :). Co za widok, tak szybko w 1 tydzień wszystko powstało, no prawie, bo jest tylko połowa murów na fundament.
    Oczywiście tempo prac spotkało się z dużym sceptycyzmem otoczenia. Sąsiad, moja rodzina itd. swierdzili, ze to straszne, że 1 dobę po wylaniu ław już stawiane są mury. Ale niezasąpiony Pan Andrzej - kierownik całego tego interesu ...
Strona 1 z 5