dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

J&M&W

  1. Z14 ? - domek J&M&W

    Dziś w gminie złożyłam wniosek o WWZ - ciekawe kiedy będzie informacja zwrotna.

    Pisałam, że małż bawił się w produkcję makiety i przyznam się, że daje to pogląd jak będzie wyglądało w przyszłości. działka jest dłuuuuga, domek malutki.

    dodam tylko, że tą "makietą" sprawił mi dużo radości

    oto wyniki jego zabawy:

    rzut działki z góry (skala 1:100) wraz z domkiem i garażem

    ...
  2. Z14 ? - domek J&M&W

    Dorzucę fotkę działki, zdjęcie sprzed prawie roku, po wygranym przetargu :)

    Z nowości, to przeglądam projekty, próbuje zrobić wycenę ile mniej więcej będzie kosztowało wyposażenie domku na tyle,by móc w nim mieszkać. Ceny mnie trochę przerażają. No i oczywiście śledzę dzienniki Z-14 :)

    A to działka; widoków aż takich nie mamy jak niektórzy :roll: ale jakoś to przeżyjemy

  3. Z14 ? - domek J&M&W

    Okazało się, że mapa do celów projektowych jednak nie takak potrzebna, bo jak gmina robiła przetargi, to mapy ma aktualne.
    W gminie mamy być w poniedziałek.

    Małż stwierdził, że zrobi makietę domku na dziłce i będziemy ustawiać :roll: :lol: ciekawe co z tego wyniknie. Jeśli zrobię - to dokumentację dzieła wykonam :) i oczywiście wkleję.

    Jedna rzecz (jeszcze bez makiety) już wynikła - chodzi o położenie działki względem stron świata. ...
  4. Z14 ? - domek J&M&W

    Minął kolejny dzień - mapkę odebrałam, ale podobno do wniosku o WZ powinnam mieć mapkę do celów projektowych;w związku z tym jutro nie jadę do gminy, tylko muszę jeszcze pozałatwiać kilka rzeczy.

    Co więcej trochę mina mi zrzędła, po rozmowie z jednym i drugim przyszłym sąsiadem, że on będą czekać z rozpoczęciem budowy, bo marża na kredyty wysoka itp.

    Jeśli nie zaczniemy w tym roku, to przycisnę gminę, by doprowadzili wodociąg - materiały ...
  5. Z14 ? - domek J&M&W

    Dotychczasowe wydatki (bez działki i notariusza):

    mapy i wypisy - 96 zł z groszami
    za warunki zabudowy - 107 zł
Strona 3 z 4