dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Megana

  1. Gustowny C84 pod Wroc?awiem - Ma?go?, Micha? i Megi

    Witajcie wszyscy, u nas mało ciekawych rzeczy.
    Płytki w kuchni zostały położone :)

    , a następnie .................................................. ........................................ ściągnięte :(

    sprzedano nam z dwóch partii płytki i na dodatek położone zostały też nie do końca dobrze :(
    Nigdy więcej takich małych płytek
    ...
  2. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    To teraz zdjęcia Megusi i jej .................................................. ..kawalerów przesiadujących pod domem :)
    jeszcze się nie wprowadziła na dobre, a już taką robi furorę w okolicy :lol:

    Najpierw zaglądała ona :) w końcu trzeba się pokazać

    Później nieśmiało czarny ( blisko słupka w trawie)

    Następnie łaciatek ...
  3. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Piszę i wklejam, bo dostałam operdziel od mojej przyjaciółki. Dzwoni i pyta - jak długo jeszcze będzie oglądać te same zdjęcia:mad:
    Nie miałam wyjścia i wklejam. Basiu zdjęcia z myślą szczególnie o Tobie :)
    jak myślicie co to jest?


    A to tylko nasz pokoik zwany biblioteką
    ...
  4. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Sposób na ślimaki - przeklejam, żeby nie zapomnieć

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniahubi Zobacz post
    Meganko, ślimaki nie lubią (podobno) chodzić po żwirku i korze - oraz cytat z forum ogrodniczego "Ślimaki wypłoszymy gorczycą, czosnkiem, cebulą, tymiankiem, nasturcją, szałwią i hyzopem." Może warto spróbować...
    papuch
    Pomaga obsypanie roślin dookoła popiołem - przykleja im się do ciała i nie mogą pokonac zapory.
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Kolejny weekend w domku. Mimo pewnych braków itp. nie chce się wracać do bloków. Nasz kot oswoił się już z nowym miejscem, a nawet z bliską okolicą. Zaczęła od zwiedzania tarasu, ganku i przyszłego ogrodu. Oczywiście wszystko pod naszą kontrolą. Była niegrzeczna dla kociej sąsiadki i zamiast kociego "dzień dobry" było sssssssssssssss. Ale mamy nadzieję, że za jakiś czas nie będzie syczenia.
    Megana zwiedza teren przed domkiem :
    ...
Strona 1 z 47