dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jblih

  1. Nasze "szkieletowe" zmagania

    Nie piszemy bo nie ma co....jest coraz gorzej. Z lasami się nie udało :(.
    Stwierdzili, że skoro mamy służebność z drugiej strony to nic im do tego...baj.
    Od nowa załatwialiśmy poprawienie warunków zabudowy, trwało to prawie 2 m-ce...jedna strona wyjaśnień. Na nowo wrysowywanie map itp...A wszystko kasa....kasa....kasa.....Fundusz topnieje....

    Tydzień temu udało się w końcu skompletować wszystkie dokumenty...wszystkie. Ale....................teraz ...
  2. Nasze "szkieletowe" zmagania

    Pamięta ktoś "12 prac Asterixa"?
    A motyw z załatwieniem druku w jakimśtam urzędzie?
    :D :D :D
    No więc pod moją czarną farbą na włosach mam już chyba więcej siwych!!!!

    Starej decyzji odmownej z Lasów nie udało mi się odebrac...dostali zwrotkę...
    Służebnośc załatwiliśmy...kombinacji 150...

    Załatwiałam poprawienie warunków zabudowy...i przy okazji dowiedziałam się w tym tyg w UG, że spraw tachich jak nasza ...
  3. Nasze "szkieletowe" zmagania

    :evil: :evil: :evil: :evil:
    jest 12.07 a my bez pozwolenia
    UG załatwił nas bez mydła
    kompletne warunki zabudowy wydane przez urząd ostrzymaliśmy pod koniec kwietnia, pod koniec maja okazało się, że mieli te warunki uzgodnic z lasami państwowymi......NIE ZROBILI TEGO!!!!!!!!! może liczyli, że nikt tego nie zauważy...nie wnikam
    zaczęło się uzupełnianie papierów i pisemka....dwa tyg temu otrzymaliśmy decyzję odmowną, lasy nie zgadzają się na wyłączenie ...
  4. Nasze "szkieletowe" zmagania

    włosy z głowy rwać...zafajdana biurokracja
    sterczymy w polu z tym pokichanym lasem i nie wiadomo jak to ugryźć..ilu urzedników tyle teorii ...

    ale, że wszyscy każą się wyluzować to się luzuję :-?

    trochę później budowa ruszy, i już

    dla zabicia czasu "fotka" naszej działki z poziomu egzosfery



    ...dla ciekawych jeszcze rzut ...
  5. Nasze "szkieletowe" zmagania

    Długo nas nie było. Ale przynajmniej papiery idą do przodu
    Mamy warunki przyłączy, wszelkie mapy i mapki, no i w 3 tyg udało się wydrzeć warunki zabudowy (nasz kierbuś jest nieoceniony).
    Żeby tradycji stało się za dość jakiś "kwiatek" wyskoczyć musiał. Droga dojazdowa wymagana do pozwolenia prowadzi przez nasz "las" :-? I tu wkraczają lasy państwowe. W poniedziałek wyprawa do Katowic. Tam szanowni ...
Strona 1 z 2