dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik wykończeń JoShi

Niekończąca się opowieść o zmaganiach inwestorów z ich domem, czyli próba odpowiedzi na pytanie kto kogo wykończy.

  1. Armatura

    Cytat Napisał Felutek Zobacz post
    Oczywiscie - to armatura firmy Delta



    - tu kolor z bliska
    Tagi - katalog słów kluczowych: armatura Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. ?wi?ta

    Wszystkim odwiedzającym mój dziennik budowy życzę zdrowych i spokojnych świąt, oraz wszelkiej pomyślności po świętach i w nowym roku.

  3. Zdj?cia ze strychu

    Ja ciągle "na wygnaniu" (niestety egzamin na prawko w plecy), ale Ryś mi przysłał zdjęcia z prac na stryszku. Kiepskie, bo robione telefonem, ale zawsze tr coś. Do obejrzenia na blogu.
    Tagi - katalog słów kluczowych: deski, granulat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Stryszek

    Wreszcie zaczynają powoli znikać zwały materiałów nagromadzonych na poddaszu. Tata oczyszcza i maluje impregnatem deski (zwykłe szalówki) a następnie przycina Rysiowi pod wymiar i podaje na strych. Ryś w workach wnosi na strych granulat styropianowy i rozsypuje między legarami. Następnie przykrywa wszystko folią paroprzepuszczalną i przybija do tego deski. Powoli, powoli ale prace posuwają się do przodu. Może do nowego roku wreszcie te deski i gigantyczne wory ze styropianem znajdą ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: deski, granulat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Sufit w sypialni

    Tydzień temu, po tym jak załadowaliśmy drewno na poddasze tata zabrał się za przykręcanie wieszaków pod profile do których zostanie przytwierdzony sufit w naszej sypialni. To największa płaszczyzna z płyt gipsowo-kartonowych w całym domu i trzeba to zrobić bardzo starannie, żeby nie było później niespodzianek. Dziś tata przyjechał dokończyć robotę. Jutro przykręci resztę wieszaków a potem razem z Rysiem będą przytwierdzać profile. Do tej pory Ryś radził sobie sam, ale ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: gipsowo-kartonowa, profile Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 37