dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

avocado

  1. Dziennik avocado

    Pomimo, że codziennie tu zaglądam, to nie pisywałam bo aż tyle czasu nie było. Oczywiście śledzę postępy w pracach nad ukończonym dachem nurniego, koszyczkiem rydzów, pani zielonej... eee nie dam rady wymienić wszystkich, jak pisałam wcześniej, nie komentuję z wiadomych przyczyn ale to już niedługo, zbieram wiedzę ;)

    Wracając na moją ziemię :D opiszę po krótce postęp prac, bo przyznam że już mam się czym pochwalić, a i wpisów w realnym Dzienniku Budowy ...
  2. Dziennik avocado

    23 września 2004
    Dziś mamy powód do świętowania - Pierwszy Wpis w Dzienniku Budowy, uczynił go swą pewną ręką pan geodeta. Miałam obawy, że stracimy jedną piękną sosnę ale okazało się, że wykonawca jej nie naruszy. Pan Henryk był dziś pierwszy raz na działce, pilnował geodety i punktu zero ;) Ja mam do jutra przygotować moją wersję umowy i myślę, że najdalej w poniedziałek dojdzie do jej podpisania.
    Według projektu punkt zero jest 50cm nad ziemią, wydaje ...
  3. Dziennik avocado

    Muszę uzupełnić wpisy, jeśli nie będę tego robić na bieżąco, to pewne że zapomnę.
    Z wykonawcą sprawa się wyjaśniła, moje projekty zostały w pakamerze, do której klucze miał tylko pracownik mieszkający poza Warszawą, kontakt do mnie był tylko na pierwszej stronie więc pan Henryk po prostu nie miał w jaki sposób się ze mną skontaktować. Cóż, nawet mnie się zdarzają głupoty więc zrozumiałam. Wycena okazała się prawie dwukrotnie wyższa niż poprzednika, z ...
  4. Dziennik avocado

    Wczorajszy dzień upłynął mi na szukaniu chętnego, który zechciałby zarobić w zamian za zdjęcie humusu. Jedni chętni byli na zarobek, inni nie dość się przygotowali do zarabiania, np. mając koparkę ale już samochodu do jej przewiezienia akurat nie, był nawet jeden śmiałek chętny zarobić 900PLN :lol: Na dziś rano (18 września 2004) byłam umówiona z pewnym panem, którego maszyny widziałam wczoraj, wrażenie robiły jak należy. Oglądam dość często Discovery, był taki cykl, a może jeszcze ...
  5. Dziennik avocado

    Byłam dziś na spotkaniu z kolejnym wykonawcą. Zauważam, że im bardziej mi się spieszy z rozpoczęciem robót, tym mniej krytycznie podchodzę do panów. No ten dzisiejszy zrobił na mnie wspaniałe wrażenie, ma super referencje, zresztą budowę obecną obejrzałam, pochodziłam po piętrach, pracownicy bardzo grzeczni, z całą pewnością nie zaglądają do naczyń z napojami wyskokowymi (zapomniałam o tym określeniu, a taki urocze). Jutro najdalej dostanę kosztorys. Bardzo mi się spieszy, ...
Strona 5 z 6