dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

natienka

  1. Bia?a kuchnia na wysoki po?ysk

    Cytat Napisał natienka Zobacz post
    A więc jaki pomysł na mieszkanie?

    Wnętrzami interesuję się od dawna i niedługo zostanę dyplomowaną projektantką wnętrz. Mój mąż z kolei to złota rączka, i niestety swoje pomysły ma, co sprawia że często ścieramy się o dany kolor, materiał czy ustawienie sprzętów. Udało nam się jednak dojść do pewnych kompromisów.

    Naszym głównym celem jest by mieszkanie dawało wrażenie otwartego, przestronnego i jasnego. Mieszkanie będzie przez pierwszy okres
    ...
  2. Plan mieszkania - przed i po

    Cytat Napisał natienka Zobacz post
    Witam ponownie,

    Zacznę od kilku słów o projekcie. Otóż dwa miesiące temu nawet by nam do głowy nie przyszło kupować mieszkanie; jedno już mamy a teraz zbieraliśmy na działkę. Do tego jesteśmy za granicą więc cała papierkologia nas zniechęciła.

    No więc pieniążki sobie w banku rosły... aż tu nagle 'wyskoczyła' okazja, gdy krewny z rodziny szukał mieszkania po czym z niego zrezygnował, a nas doszły słuchy że to mieszkanie jest bardzo atrakcyjne...
    ...
  3. Czego w urzadzaniu domu nie zrobilibyscie ponownie?

    Cytat Napisał Szymeq Zobacz post
    płyn firmy Atlas - Delfin
    Jest jedno małe ale.... ja bawiłem sie z małżonką w pędzelkownie fug. Potem przez kolejne 10 myć było widać smugi po tym płynie na płytkach. Teść mówił zeby całość pociągnąć gąbką - wtedy powierzchnia płytej nie miała by sladów pędzelkowania. Ale po kilkunastu myciach ślady płynu z płytek zeszły.
    Do zapamietania
Strona 10 z 10